Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 

Intrebare platforma blogger

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Tommy2001

Tommy2001

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 17.07.2015
Salutare eu mi-am facut un blog pe platforma blogger, si am ales ca sablon: Dinamic View  .Si as avea o intrebare referitor la sablonul Dinamic view . Dupa cu se vede si in imagine, gadgeturile  sunt langa marginea blogului  iar cand apropri mouse-ul de gadgeturi , aceste se latesc in stanga .

INTREABARE : Si anunturile de la AdSense vor fi plasate la marginea blogului cu celelante gadgeturi sau vor fi puse la vedere  ? Daca e asa nu cred ca voi face prea multi bani din AdSense .


P.S. Va rog eu fara jigniri , sunt incepator . As fi foarte recunoscator daca ma-ti ajuta !

Attached Files



#2
Dares

Dares

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,920
  • Înscris: 04.07.2010
Ia-ti si tu o tema de blogger decenta, gasesti destule gratuite iar unele sunt si usor optimizate. Reclamele adsense vor aparea in gadget-ul respectiv, depinde unde il plasezi. Dar e preferabil sa plasezi reclama la sfarsitul postului, deasupra sau chiar in interior. Sau o combinatie: o reclama in dreapta sau in stanga blogului si una in post. Bani din adsense e destul de greu sa faci, iti trebuie continut de calitate (dar nu copiat) si trafic din tari precum SUA, UK, Germania, samd - ceea ce inseamna ca trebuie sa ai continut in engleza.

Edited by Dares, 22 July 2015 - 10:59.


#3
Tommy2001

Tommy2001

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 17.07.2015
#UP

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate