Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Modificare sunet

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 02.05.2014
Buna seara !

As vrea ca cineva care are cu ce si se si pricepe sa-mi faca sunetul pus ca atasament sa fie mult mai puternic, maxim posbil de puternic si sa fie in asa fel incat de sa-ti sparga urechile chiar si daca asculti muzica, atat de ascutit sa fie.
Si daca se poate sa-l faceti sa fie abrupt ca daca stati si-l ascultati bine el pare a fi de intensitate crescanda si apoi putin descrescanda catre final. Vreau sa fie de intensitate maxima de la bun inceput.

Multumesc anticipat !

Attached Files



#2
xe3nder

xe3nder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 31.08.2014
Puteai sa faci singur chestia asta cu audacity.

#3
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 02.05.2014

View Postxe3nder, on 20 iulie 2015 - 20:01, said:

Puteai sa faci singur chestia asta cu audacity.
Cum ? De asta am zis si de cineva care se pricepe.

#4
tecalto

tecalto

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 508
  • Înscris: 18.06.2007
Salut. Vezi daca iti e ok asa. Pare sa fie de intensitate crescuta in mare parte din cauza faptului ca are un spatiu inainte de sunet, dar daca il tai, dupa aia se aude aiurea, cu un fel de pocnet.
In teorie l-as putea face sa se auda mai tare, in practica nu stiu ce vrei sa faci cu  el, dar eu nu-l suport, mi-a spart urechile deja.

Attached File  untitled.mp3   37.31K   10 downloads

Edited by tecalto, 20 July 2015 - 20:21.


#5
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,422
  • Înscris: 08.12.2006
Limitat la 0 dB nu se poate face mai tare. Am mai pus o variantă nelimitată (se duce în clip mult) și una limitată. Dacă îți e necesar ca bip pentru cenzură, să știi că nu e necesar să fie mai tare decât sunetul pe care vrei să-l cenzurezi, acela se poate înlătura/înlocui.

Attached Files



#6
KHISHCHNIK

KHISHCHNIK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 02.05.2014

View Postantinari, on 21 iulie 2015 - 11:09, said:

Limitat la 0 dB nu se poate face mai tare. Am mai pus o variantă nelimitată (se duce în clip mult) şi una limitată. Dacă îţi e necesar ca bip pentru cenzură, să ştii că nu e necesar să fie mai tare decât sunetul pe care vrei să-l cenzurezi, acela se poate înlătura/înlocui.
Nu vreau pentru cenzurare, vreau sa-l folosesc ca ton de apel la telefon si vreau sa se auda foarte, foarte, foarte tare.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate