Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Blocuri Noi - Splaiul Independentei nr 313

- - - - -
  • Please log in to reply
174 replies to this topic

#1
darksun

darksun

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 01.07.2005
Se construieste un nou ansamblu langa gardul politehnicii (nu langa Pirahnia unde e 21st). Nu gasesc nimica pe net cine il face. Are cineva ceva informatii, locatia este ideala langa zona verde din Poli.

Poza cu locatia.

Attached Files


Edited by darksun, 07 July 2015 - 08:28.


#2
Niki_B

Niki_B

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 13.06.2015
Daca esti din / in Bucuresti, mergi pana in locul respectiv, iar la intrarea pe santier tre' sa fie afisata o pancarta pe care vei gasi informatile ce te intereseaza.

#3
darksun

darksun

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 01.07.2005
Am sa ma duc zilele astea pe acolo, voiam sa vad in avans daca stie cineva ceva.

#4
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,851
  • Înscris: 25.01.2007
mie mi se pare pe zona verde, nu langa ea...

#5
danpetcu33

danpetcu33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 02.01.2007
Atunci cand am trecut acum cateva sapt, nu era afisul respectiv .... Ar fi util de aflat informatia.... pe partea celalta era 21th si novum invest.....

#6
darksun

darksun

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 01.07.2005
Am fost aseara si am citit. Termen de finalizare 24 de luni (as usual). Firma este ConLux Development (au facut http://www.north-lane.ro/about-us.php). Preturile in Baneasa sunt fabuloase, sper aici sa revina mai spre pamant. Intrarea se face de pe strada Gheorghe Ranetti. Deocamdata sunt la fundatie, o sa urmaresc cu interes acest proiect.

#7
laurav89

laurav89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 29.05.2015

View Postdarksun, on 07 iulie 2015 - 08:27, said:

Se construieste un nou ansamblu langa gardul politehnicii (nu langa Pirahnia unde e 21st). Nu gasesc nimica pe net cine il face. Are cineva ceva informatii, locatia este ideala langa zona verde din Poli.

Poza cu locatia.

Lângă Piranha nu e Novum?

#8
addamo13

addamo13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 29.10.2005

View Postlaurav89, on 08 iulie 2015 - 17:32, said:


Lângă Piranha nu e Novum?

Daca aveti vreun numar de telefon dati-ne si noua!!Firma care construieste in 313B(deci nu 313A - adica novum) se numeste SC PACO WOOD FOREST SRL dar nu am alte detalii telefon ceva. Daca gasiti postati si dati si a altii.
Mai stiti ceva in zona care se construieste am mai vazut ca si la intrarea in politehnica ar fi ceva dar tot asa nu stiu nr de telefon daca ma puteti ajuta.Numai bine.

#9
danpetcu33

danpetcu33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 02.01.2007
va fi foarte interesant cu parcarile in acea zona... de urmarit dezvoltarea zonei spre sema park.... ce urmeaza pe partea cealta.... inainte de 20th

Edited by danpetcu33, 10 July 2015 - 12:33.


#10
laurav89

laurav89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 29.05.2015

View Postaddamo13, on 09 iulie 2015 - 14:29, said:

Daca aveti vreun numar de telefon dati-ne si noua!!Firma care construieste in 313B(deci nu 313A - adica novum) se numeste SC PACO WOOD FOREST SRL dar nu am alte detalii telefon ceva. Daca gasiti postati si dati si a altii.
Mai stiti ceva in zona care se construieste am mai vazut ca si la intrarea in politehnica ar fi ceva dar tot asa nu stiu nr de telefon daca ma puteti ajuta.Numai bine.
Din ce văd de pe net, firma aia până acum a făcut panouri de lemn. Fac căsuțe din lemn? lol

#11
danpetcu33

danpetcu33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 02.01.2007
Ai putea intreba pe ce firma este parteneriatul cu BCR. Daca lucrarea se face pe alta firma si vanzarea pe alta este de investigat fenomenul....

#12
darksun

darksun

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 01.07.2005
O sa revin zilele astea cu o poza la panou, locatia este foarte interesanta.

#13
danpetcu33

danpetcu33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 02.01.2007
Cine este antreprenorul.... si ce alte detalii cunosti despre blocuri? plan etaj sau suprafete apartamente respectiv alte detalii ?

#14
darksun

darksun

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 01.07.2005

View Postdanpetcu33, on 13 iulie 2015 - 11:59, said:

Cine este antreprenorul.... si ce alte detalii cunosti despre blocuri? plan etaj sau suprafete apartamente respectiv alte detalii ?

Deocamdata detaliile sunt limitate, nici fundatia nu au turnat-o.

#15
danpetcu33

danpetcu33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 02.01.2007
pai ridica si ei ceva pe baza unui plan si cu un antreprenor nu asa de capul lor ca in camp....

#16
darksun

darksun

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 01.07.2005

View Postdanpetcu33, on 13 iulie 2015 - 15:09, said:

pai ridica si ei ceva pe baza unui plan si cu un antreprenor nu asa de capul lor ca in camp....

Am reusit sa vb cu dezvoltatorul, o sa primesc in curand planul si il pun aici. O sa fie garsoniere + 2 + 3 + 4 camere. 2 scari. Gama diversificata (8 tipuri de 3 camere spre exemplu). Parcare subterana. Cam in 2 saptamani o sa dea mai multe detalii despre apartamente. La 3 camere suprafete intre 70 si 100 mp utili (inca nu sunt informatii concrete, nu le luati de bune!)

Edited by darksun, 13 July 2015 - 15:15.


#17
laurav89

laurav89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 29.05.2015

View Postdarksun, on 13 iulie 2015 - 15:15, said:

Am reusit sa vb cu dezvoltatorul, o sa primesc in curand planul si il pun aici. O sa fie garsoniere + 2 + 3 + 4 camere. 2 scari. Gama diversificata (8 tipuri de 3 camere spre exemplu). Parcare subterana. Cam in 2 saptamani o sa dea mai multe detalii despre apartamente. La 3 camere suprafete intre 70 si 100 mp utili (inca nu sunt informatii concrete, nu le luati de bune!)
Ăștia sunt Novum, 21 sau ceilalți?

#18
darksun

darksun

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 01.07.2005
Nu sunt Novum sau cei care fac 20th, sunt ConLux development care au facut Noth-Lane.

Edited by darksun, 13 July 2015 - 15:32.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate