Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Recomandare GPS 400 lei

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
DarkMinion

DarkMinion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 269
  • Înscris: 08.11.2013
Salut

Doresc as achizitionez un GPS de 5", care sa aibe full europe si eventual si actualizari gratuite.
M-am gandit sa investesc in jur de 400 lei.

Am gasit asa ceva, dar nu stiu mai nimic depre firmele astea... http://www.emag.ro/s...8/pd/DFYX5MBBM/

P.S. Stiu ca suntem in era telefoanelor mobile, prefer totusi un sistem dedicat.

Edited by DarkMinion, 05 July 2015 - 12:46.


#2
marcopolo80

marcopolo80

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,438
  • Înscris: 09.02.2004
un galaxy tab 3 lite (la oferta in jur de 300 ron) + licenta sygic (este la oferta cam 20E full europa).bate orice misca in banii astia ca gps.altfel nu ai ca alternativa viabila din punct de vedere hardware performant decat ceva cu WinCE si proc la 800Mhz+256MB RAM si accelerare 3D dar fara soft licentiat.ceva de genul

Edited by marcopolo80, 05 July 2015 - 12:59.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate