Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

motiv stupid neacordare subventie bovine

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
budalanic

budalanic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 22.11.2012
salut pt toti forumistii. ma confrunt cu urmatoarea problema: am fost la apia acum 2 sptamani sa depun si eu dosarul pt subventie bovine. mi s-a spus ca nu ma incadrez. motivul? mi-am cumparat prima vaca in 2012 si am trecut-o la mine la veterinar. in 2013 mi-am mai cumparat una si am trecut-o la fel. aceste 2 vaci au beneficiat de subventie la fostul propietar. una are 5 ani si una 4 ani la momentul actual. tot in 2013 m-am mai inregistrat cu o juninca, prima crotaliere a fost la mine, deci nu a beneficiat de subventie.
cei de la apia mi-au spus ca tocmai pt ca am cumparat cate una in fiecare an nu beneficiez de subventie si ca ultim<junica> e prea tanara desi acum are peste 2 ani.  
ce ramane de facut cica sa trec vacile pe numele altei persoane cu alta adresa ca sa iau subventie pe ele.
nu am beneficiat niciodata de subventie cu acest cod de exploatie.
lamuriti-ma si pe mine va rog.

#2
Eqinto

Eqinto

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 26.09.2015
In astfel de situatii este bine sa cereti inspectorului APIA sa va citeze baza legala care confirma cele spuse de dumnealui / dumneai (articol numarul din legea numarul).

Indiferent insa de raspunsul inspectorului APIA pe loc, insistati sa va inregistreze cererea asa cum ati completat-o, pentru ca astfel vor fi obligati sa va dea raspuns scris.

Nu mai acceptati decizii verbale.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate