Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Sangerari si durere vaginala dupa act

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
CoolPyr0

CoolPyr0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 19.01.2010
Prietena mea se plange de sangerari si dureri vaginale dupa ultimul noatru act sexual. O doare cand se aterge,cand isi ia pantaloni pe ea,chestii dastea. Sunt foarte speriat .. Am fost prea brutal ? Ma sperie faptul ca nici nu m am putut termina si sa nu fie vorba de o sarcina.. Heeeelp :(

#2
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
Mergi cu ea la Primire Urgente, e gratis.

#3
Wittmann2

Wittmann2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,359
  • Înscris: 25.08.2008

View PostCoolPyr0, on 30 iunie 2015 - 14:01, said:

Prietena mea se plange de sangerari si dureri vaginale dupa ultimul noatru act sexual.

Si ce cauti pe forum, in loc sa fii la un medic???

#4
CoolPyr0

CoolPyr0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 19.01.2010
Nu vrea sa.mearga la ginecolog!Vreau sa aflu raspunsul.la o intrebare exceptand durerea ei si sangerarile..poate sa fie gravida ? Mentionez ca nu m am putut termina .. n am simitit ca trebuie sa mi vina dar ma gandesc ca s ar putea cumva sa ma fii scapat???

#5
mviorel

mviorel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 824
  • Înscris: 29.06.2009
Ai bagat trenul in gara prea brutal si in plus ai si schimbat sinele intre timp, posibil sa ii fi facut o rana(cu unghia), e destul de nasol, trebuie consult medical plus tratament deoarece o rana acolo poate duce la complicatii(mai pe romaneste e ca si cum ai avea o rana in gura din care curge sange si nu o tratezi, duce la infectie...) e mediul perfect pentru asa ceva. Nu pateste nimic daca merge la doctor, o cauta, o verifica si ii da tratament si gata!. Iar la chestia ca ai lasat-o cu minge la gura e mai complicat dar nu greu de pus in practica(copii nu se fac asa usor si cand se fac is multi si prosti)

Sanatate si virtute sa poti filma.

#6
CoolPyr0

CoolPyr0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 19.01.2010
Mersi mult @mviorel

#7
johnnickelby

johnnickelby

    Survivor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,744
  • Înscris: 05.11.2008
Poate te minte, ai verificat?
Ai intrebat-o daca si cu altii patea la fel?

#8
paso87

paso87

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,448
  • Înscris: 06.08.2008
Poate ea e minora si de-aia nu vrea.
Poate sunt amandoi minori...

Poate ne lamureste intiatorul daca sunt sau nu minori.  Pana una alta, un medic o poate ajuta mai mult decat sfaturile primite de pe forum. Nu stim noi ce a facut el acolo cu ce-o fi bagat. Daca tot ai recurs la scenele din filme, sper ca te-ai spalat si dezinfectat bine pe maini.

Chestiile alea pe care le vedeti pe net si la TV ( pe diverse canale ) trebuie sa ramana acolo si nu sa le incercati voi de capul vostru. O infectie mai puternica o poate afecta pentru tot restul vietii, atat psihic cat si fizic...

Deci spuneti varsta si mergeti la medic. Fara rusine.

#9
JesusInDaHood

JesusInDaHood

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 30.06.2013

View PostCoolPyr0, on 30 iunie 2015 - 14:18, said:

Nu vrea sa.mearga la ginecolog!Vreau sa aflu raspunsul.la o intrebare exceptand durerea ei si sangerarile..poate sa fie gravida ? Mentionez ca nu m am putut termina .. n am simitit ca trebuie sa mi vina dar ma gandesc ca s ar putea cumva sa ma fii scapat???
Atunci merita sa sufere.

Daca sunteti minori, legea spune ca de la 16 ani nu mai aveti nevoie de parinti in cazul problemelor de natura sexuala. Asa ca poa sa se duca linistita, ca nu afla tacsu decat daca-i ginecologu ma-sii si e tartan.

Edited by JesusInDaHood, 30 June 2015 - 16:41.


#10
CoolPyr0

CoolPyr0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 19.01.2010
Nu suntem minori, si a zis ca va merge daca durerea persista .. mai sta 2-3 zile daca durerea e aceeasi si sangerarea tot acolo va merge .. multumesc pentru ajutor

#11
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,490
  • Înscris: 19.04.2009
URMATORUL POST OFFTOPIC SE TAXEAZA CU 5P SI 10 ZILE DE SUSPEND. SA NU ZICETI CA NU V-AM ZIS.

MASTURBATI-VA PE ALTA ARIE!

#12
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,123
  • Înscris: 10.07.2013

View PostCoolPyr0, on 30 iunie 2015 - 16:47, said:

Nu suntem minori, si a zis ca va merge daca durerea persista .. mai sta 2-3 zile daca durerea e aceeasi si sangerarea tot acolo va merge .. multumesc pentru ajutor

Mergi urgent cu fata la ginecolog pentru un control amanuntit........Posted Image
Nu este ok sa stea asa!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate