Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Alternativa Devron

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
schnupe

schnupe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 18.02.2007
Va salut !

Momentan am un Devron Riddle H 6.7 . Singura problema ar fi ca marimea S ( un 16.5 inchi ) pe care mi-am comandat-o este putin cam mica asa ca il paste un transfer catre sotie . In rest sant absolut multumit de bicicleta cu exceptia  schimbatorului fata , un Altus care mi se pare cam puturos .

Am cautat si altceva in afara de Devron  pe 27.5 in buget maxim 3000 dar deocamdata m-am oprit la Devronul Riddle H 3.7 . Asta pare cam la fel dar in fata are un X5 .

Gasesc ceva nou , obligatoriu 27.5  cu dotari mai bune comparativ cu Devronul 3.7 in bugetul maxim 3000 ?

Nu ma grabesc , chiar astept si reduceri in toamna la Devron , mai vedem dar as vrea sa stiu ce sa urmaresc din timp .

Multumesc !

#2
wasteyard

wasteyard

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,049
  • Înscris: 14.11.2012
srry, bad post...

Edited by wasteyard, 29 June 2015 - 16:00.


#3
sirgoofy

sirgoofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,960
  • Înscris: 06.09.2008
nu vad de ce 3.7 e cu 500+lei peste 6.7...
Poti lua tot 6.7 si ii schimbi deraiorul fata cu ce vrei tu

Si nu mai lua bicicleta fara proba.

#4
schnupe

schnupe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 18.02.2007
Da , ai dreptate , nu m-am gandit la asta cu schimbatul , desi si pentru schimbat trebuie sa ma deplasez in alt oras . Eu nu ma pricep deloc , tot ce am reusit a fost sa-l fac tubeless si cam atat . Nici service nu exista la mine in oras .

Si H 6.7 era anul trecut cam 2700 si eu l-am luat nou cu 2100 si ceva , se va ieftini si asta nou .

Altceva nou gasesc comparabil ?

Edited by schnupe, 29 June 2015 - 16:25.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate