Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Hotie jenanta la bet365.com

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
sosonico

sosonico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 29.10.2012
Hotie pe fatza la bet365.com
Pariez in Brazilia live, 100 ron, 3 meciuri, la toate min 25-27, am pariat peste 0.5  goluri in prima repriza la doua meciuri , iar la al treilea meci tocmai se daduse gol si am luat repede peste 1.5 goluri in prima repriza pentru ca deja se daduse un gol. Cote intre 1.80 si 2.00 . Pun pariul, iar apoi dupa cateva secunde se anuleaza golul la meciul unde luasem peste 1.5 goluri in prima repriza. 0-0 iar si in loc de un gol cum luasem eu, imi trebuiau doua goluri la cota de un gol , adica 2.00. Dupa alte 5 minute, la acelasi meci, gol, dar eu aveam peste 1.5 ca pariasem la scor de 1-0. Acum mie imi trebuiau doua goluri sa prind pariul, iar eu jucasem doar sa prind un gol in prima repriza. In fine prind celelalte 2 meciuri , iar acesta ma scoate. Intru pe chat la ei si le explic, dar ei imi zic ca n-au ce sa-mi faca si bla bla bla.

Mie se pare hotie ordinara, adica eu pun peste 1.5 in prima repriza la scor de 1-0, tu anulezi golul ca esti prost si treci aiurea si eu pierd pariul?

Edited by sosonico, 03 June 2015 - 01:58.


#2
leomagic44

leomagic44

    Io, cu electronii.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,043
  • Înscris: 06.02.2012
La care jocuri de noroc nu exista hotie, mai mult sau mai putin?
Cine te pune sa intri hora?
Daca te simti furat nu mai juca.

#3
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,886
  • Înscris: 01.01.2010
Nicio afacere nu se bazeaza pe noroc. Remember that!

#4
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
s-a intamplat si invers, adica s-a blocat meciul, s-a dat gol, apoi dupa cateva secunde s-a anulat.
si, pe site-ul chinezesc de rezultate, care nu e afiliat la bet, golul ramasese si dupa 2 minute.
so, am pus ce aveam ca se da un gol. si... dupa vreo 5 minute, a reaparut golul si la bet.
si am prins. toate acestea se intamplasera intre minutele 35-37, deci, si cota era ok.
spun ca a reaparut, pt ca scorul ramasese 1-0, nu a urcat, la chinezi.
aici eu zic ca au fost corecti. si au platit.
acum insa, am contul blocat de catre mine, cu noile legi legate de impozitare, nu mai merita sa joci la nici un site
neautorizat la noi, exista un risc, ce nu merita asumat.
so, casele ,,reale'' de cartier sunt suficiente.

#5
-index-

-index-

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 02.06.2015
Draga sosonico, eu sincer, da sincer, cred ca tu ar trebui sa te apuci de pacanele.
Daca operatorul ti-a dat nu in chat, clar a fost gol anulat, asta daca cumva el a reusit sa inteleaga ce ai scris.

Meci, decizia bet, cam asa se discuta.
Si da, drept dovada ca esti incepator, intrebi de bet365 pe un forum national.

Fii atent si baga la pacanele.

#6
bogocnb

bogocnb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 558
  • Înscris: 20.03.2006
Peste tot se fura :).

#7
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,306
  • Înscris: 24.05.2010
In minutul 45 cat era scorul? Asta e tot ce conteaza.

#8
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Nu prea inteleg care-i hotia, ai pariat doua goluri nu s-a dat decit unul, ai pierdut. Ca de ce ai crezut ca e probabil sa fie doua si cum te-ai pacalit e problema ta.

#9
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
el a pariat cand era deja 1-0, ca se va mai da un gol. nu a pariat ca se dau 2 goluri, doar ca se mai da un singur gol.
golul respectiv fiind anulat, trebuia sa ii returneze pariul, ori sa il faca automat corect, adica se mai da un gol.
deci, daca a pariat pe +1.5 cand deja era un gol marcat, se intelege usor...
scorul revenind la 0-0, nu mi se pare corect sa ramana cu +1.5, pt ca nu asta a vrut initial.

#10
feitosak1

feitosak1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,992
  • Înscris: 02.09.2011

View Postpastel3005, on 03 iunie 2015 - 06:55, said:

acum insa, am contul blocat de catre mine, cu noile legi legate de impozitare, nu mai merita sa joci la nici un site
neautorizat la noi, exista un risc, ce nu merita asumat.
so, casele ,,reale'' de cartier sunt suficiente.

Ce fel de risc? Poti utiliza siteuri straine care se obliga prin intelegerea pe care o ai cu ei (termeni si conditii) sa nu furnizeze informatii despre contul tau niciunui guvern. Au sediul prin Barbados sau Hong Kong, asa ca...........o sa-i caute Monta mult si bine Posted Image Bine, vorbim de case de pariuri pentru profesionisti, nu b365.
Mai existe si firme care se ocupa cu brokeraj, adica tu le dai lor banii si ei iti plaseaza pariul la diferite case, unde gasesc cota cea mai buna. In general, in Asia.  Inclusiv live. Astfel, tu nu ai cont la casa de pariuri, ci la firma respectiva. Dar astea sunt deja SFuri, pentru pariorii de cartier Posted Image

@Sosonico

Am patit si eu asta, la un meci de hochei. La hochei se anuleaza golurile destul de frecvent. Voiam sa pariez pe O0.5 in prima perioada, insa au marcat si am luat repede O1.5. Dupa 1 minut, s-a anulat golul asa ca acum aveam nevoie de 2 goluri, ca si tine. Am sunat la ei si le-am explicat ca informatia de pe siteul lor era gresita, adica au avut cota pentru 1.5 si scorul afisat de 1-0, desi golul a fost anulat ulterior. Mi s-a spus ca nu se poate face nimic. Asa ca am pariat din nou pe O0.5. Norocul meu a fost ca s-au marcat 2 goluri in perioada respectiva si am incasat ambele pariuri. Ideea e ca ei ar fi putut sa imi anuleze pariul pe O1.5 daca au vazut ca a iesit castigator, pentru ca pariurile au fost in pending vreo 3 ore dupa meci, deoarece eu solicitasem anularea celui pe O1.5. Mi s-a parut ok din partea lor ca nu l-au anulat, castigator fiind, desi eu solicitasem asta. Ar fi putut foarte usor sa il anuleze, mai ales ca era in avantajul lor.

Edited by feitosak1, 03 June 2015 - 10:41.


#11
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,937
  • Înscris: 02.09.2005
mare tragedie, au inceput cartoforii sa planga pe forumuri.

#12
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
@ feitosak 1:

si cum justifici, in caz de nevoie, banii care iti intra in cont, de la bet, ori alt site?
pt ca la expeditor apare cine a trimis.
poate sa aiba sediul si in cayman, ori insula man, nu e nevoie sa dea datele contului, insa se vede de unde vin banii.

#13
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008

View Postpastel3005, on 03 iunie 2015 - 09:01, said:

el a pariat cand era deja 1-0, ca se va mai da un gol. nu a pariat ca se dau 2 goluri

Gresit, a pariat ca se dau cel putin doua goluri, chiar dupa spusele lui:

View Postsosonico, on 03 iunie 2015 - 01:40, said:

am luat repede peste 1.5 goluri in prima repriza


#14
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006

View Postf300, on 03 iunie 2015 - 10:59, said:

Gresit, a pariat ca se dau cel putin doua goluri, chiar dupa spusele lui:
reciteste atent :
al treilea meci tocmai se daduse gol si am luat repede peste 1.5 goluri in prima repriza pentru ca deja se daduse un gol.
nu are o exprimare prea clara.
poate ne lamureste ::)

Edited by pastel3005, 03 June 2015 - 11:06.


#15
feitosak1

feitosak1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,992
  • Înscris: 02.09.2011

View Postpastel3005, on 03 iunie 2015 - 10:56, said:

@ feitosak 1:

si cum justifici, in caz de nevoie, banii care iti intra in cont, de la bet, ori alt site?
pt ca la expeditor apare cine a trimis.
poate sa aiba sediul si in cayman, ori insula man, nu e nevoie sa dea datele contului, insa se vede de unde vin banii.

N-are rost sa intram in detalii. Iti mai spun doar atat: numai cu mandat judecatoresc cineva (o institutie a statului, bineinteles) poate verifica DE UNDE iti intra niste bani intr-un cont. Fara mandat judecatoresc NU poate vedea de unde vin banii.

Vezi ca exista o casa online in RO care este in "legalitate", din cate stiu.

#16
sosonico

sosonico

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 29.10.2012

View Postpastel3005, on 03 iunie 2015 - 11:04, said:

reciteste atent :
al treilea meci tocmai se daduse gol si am luat repede peste 1.5 goluri in prima repriza pentru ca deja se daduse un gol.
nu are o exprimare prea clara.
poate ne lamureste :Posted Image

F300 e greu de cap, nu are rost sa-mi bat capul cu el. Poate nu m-am exprimat perfect. dar se intelege.

View Postf300, on 03 iunie 2015 - 10:59, said:

Gresit, a pariat ca se dau cel putin doua goluri, chiar dupa spusele lui:

Vezi-ti de treaba, nu inteleg de ce te bagi in discutie daca esti greu de cap.

View Postfeitosak1, on 03 iunie 2015 - 10:36, said:

@Sosonico

Am patit si eu asta, la un meci de hochei. La hochei se anuleaza golurile destul de frecvent. Voiam sa pariez pe O0.5 in prima perioada, insa au marcat si am luat repede O1.5. Dupa 1 minut, s-a anulat golul asa ca acum aveam nevoie de 2 goluri, ca si tine. Am sunat la ei si le-am explicat ca informatia de pe siteul lor era gresita, adica au avut cota pentru 1.5 si scorul afisat de 1-0, desi golul a fost anulat ulterior. Mi s-a spus ca nu se poate face nimic. Asa ca am pariat din nou pe O0.5. Norocul meu a fost ca s-au marcat 2 goluri in perioada respectiva si am incasat ambele pariuri. Ideea e ca ei ar fi putut sa imi anuleze pariul pe O1.5 daca au vazut ca a iesit castigator, pentru ca pariurile au fost in pending vreo 3 ore dupa meci, deoarece eu solicitasem anularea celui pe O1.5. Mi s-a parut ok din partea lor ca nu l-au anulat, castigator fiind, desi eu solicitasem asta. Ar fi putut foarte usor sa il anuleze, mai ales ca era in avantajul lor.

Exact asa am patit si eu, numai ca la peste 1.5 goluri avea cota de 7.00 normal, dar eu aveam cota de 2.00 la peste 1.5 goluri. Ca dracu! Culmea e ca eu trebuia sa castig biletul, dar din cauza asta am pierdut vreo 700 lei. Pana la urma nu e vina mea ca ei nu-s atenti si trec goluri repede si aiurea. Plus d-asta cateodata ma uit la meci si ei trec goluri aiurea.

View Post-index-, on 03 iunie 2015 - 06:55, said:

Draga sosonico, eu sincer, da sincer, cred ca tu ar trebui sa te apuci de pacanele.
Daca operatorul ti-a dat nu in chat, clar a fost gol anulat, asta daca cumva el a reusit sa inteleaga ce ai scris.

Meci, decizia bet, cam asa se discuta.
Si da, drept dovada ca esti incepator, intrebi de bet365 pe un forum national.

Fii atent si baga la pacanele.

Daca nu intelegi pariuri, stai deoparte, dar nu inteleg de ce se baga in discutii tot felul de nestiutori cand deschid un topic despre ceva anume, n-aveti alta treaba?

Edited by sosonico, 03 June 2015 - 15:05.


#17
feitosak1

feitosak1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,992
  • Înscris: 02.09.2011

View Postsosonico, on 03 iunie 2015 - 15:02, said:


Exact asa am patit si eu, numai ca la peste 1.5 goluri avea cota de 7.00 normal, dar eu aveam cota de 2.00 la peste 1.5 goluri. Ca dracu! Culmea e ca eu trebuia sa castig biletul, dar din cauza asta am pierdut vreo 700 lei. Pana la urma nu e vina mea ca ei nu-s atenti si trec goluri repede si aiurea. Plus d-asta cateodata ma uit la meci si ei trec goluri aiurea.


Ce am uitat sa precizez e ca atunci cand am pariat pe O1.5 crezand ca scorul e 1-0, cota era de 1.80, cam asa ceva. Dupa ce s-a anulat golul, cota pentru O1.5 a sarit la 4.00, si ei mi-au validat pariul pe O1.5 la cota de 4.00 desi eu plasasem pariul la 1.80, asta mi s-a parut foarte ok din partea lor. Tu ai patit exact invers, pentru ca nu s-au marcat 2 goluri. Din asta eu inteleg ca asta e politica lor, macar sunt consecventi.....

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate