Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Salutare,

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
cake

cake

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.06.2015
Stie cineva vreo aplicatie care pe baza contului de Microsoft setat intr-un smartphone cu sistem Android poate fi localizat pe o harta ?

Mentionez faptul ca nu am acces la acel telefon pentru a instala ceva anume, stiu doar numarul de telefon si adresa de mail setata pe el. Internetul este activ in permanenta pe telefonul respectiv.

Merci frumos !

#2
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Daca ai adresa si parola contului de google setat pe telefon ai solutii cat china, daca tot ce stii e doar un numar de telefon si-un mail trebuie mai intai sa te angajezi la SRI.

#3
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,701
  • Înscris: 25.11.2014

View PostDjMx, on 02 iunie 2015 - 04:51, said:

Daca ai adresa si parola contului de google setat pe telefon ai solutii cat china

Frectie. Cand mi-a fost furat telefonul am avut solutii de m-am rupt. Un factory reset si mai gasestel cu google daca poti....

#4
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Daca stii detaliile contului de google folosit poti sa-l gasesti.

Daca dupa hard reset cineva a folosit alt cont e cu totul alta treaba.

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008

View PostSerafim606, on 02 iunie 2015 - 05:08, said:

Frectie. Cand mi-a fost furat telefonul am avut solutii de m-am rupt. Un factory reset si mai gasestel cu google daca poti....
Din fericire Sammy s-a desteptat si din cate am inteles de la Galaxy S5 incoace cam ai nevoie de contul Samsung cu care a fost activat telefonul chiar daca folosesti functia de hard reset. Insa nu stiu sigur daca la fel se intampla si daca resoftezi telefonul.

Edited by Hider141, 02 June 2015 - 08:02.


#6
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,306
  • Înscris: 24.05.2010
pe windows phone aveam o smecherie cand blocam telefonul de pe site-ul microsoft si puneam o parola pe loc eventual si o sonerie tampita si un text care nu puteau fi oprite pana nu bagai acea parola

#7
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,769
  • Înscris: 06.09.2004
din ce inteleg eu, omul vrea sa stie pe unde o arde prietena lui cand nu-i legata de calorifer. nu cred ca il ajuta solutiile voastre. nu ca ar trebui ajutat....

#8
cake

cake

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.06.2015
Multumesc, se pare ca nu am cum sa o rezolv.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate