Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...
 Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 

RCS&RDS te recompenseaza

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1
puiulnoptii

puiulnoptii

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,137
  • Înscris: 06.01.2006
Aveti idee despre ce e vorba in SMS-ul acesta primit de la RDS? N-am timp de giumbuslucurile celor de la RDS ca sa ma puna pe drumuri. Ceva concret?

''Stimate client, RCS&RDS te recompenseaza pentru fidelitate. Pentru detalii vino pana pe 10 iunie 2015 cu acest SMS in cel mai apropiat punct RCS&RDS. Echipa Digi.''

#2
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,679
  • Înscris: 14.10.2008
Cu ce? Cu abonament gratis pe 1 an?

#3
dualis

dualis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,877
  • Înscris: 19.03.2009
Numai să ai bani la tine, că te ''recompensează'' imediat. :)

#4
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,135
  • Înscris: 26.07.2009

View Postpuiulnoptii, on 29 mai 2015 - 16:29, said:

Aveti idee despre ce e vorba in SMS-ul acesta primit de la RDS? N-am timp de giumbuslucurile celor de la RDS ca sa ma puna pe drumuri. Ceva concret?

''Stimate client, RCS&RDS te recompenseaza pentru fidelitate. Pentru detalii vino pana pe 10 iunie 2015 cu acest SMS in cel mai apropiat punct RCS&RDS. Echipa Digi.''

Cand iti expira actualul contract?

#5
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,882
  • Înscris: 03.02.2005
Cel mai probabil este o recompensare personalizata in functie de vechimea si serviciile clientului.
De aceea mesajul este atat de generic.

De asemenea probabil vei primi ceva dispozitiv sau o reducere a valorii abonamentului vreunui serviciu, pentru o perioada de timp, daca tu vei accepta prelungirea abonamentelor pentru 12 sau 24 de luni, in functie de oferta.

Asdar, mai bine ne-ai spune tu despre ce-i vorba, in cazul tau :)

Edited by Ciubex, 29 May 2015 - 16:55.


#6
Dares

Dares

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,920
  • Înscris: 04.07.2010
Nu va mai ganditi numai la nasoale, de genul abonament prelungit... daca primeste omu' o tableta, un telefon, ceva... ?! :)

#7
radu000

radu000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,316
  • Înscris: 19.01.2004

View PostDares, on 29 mai 2015 - 17:53, said:

daca primeste omu' o tableta, un telefon, ceva... ?! :)

Asa ... moka ... fara alte mici adaugiri ... la RDS ...

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Edited by radu000, 29 May 2015 - 18:10.


#8
sammydo

sammydo

    PATRIOT ROMAN

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 04.03.2013
Poate sa primeasca si un respectuos cap in gura, probleme Gogule? Si mie imi expira toate contractele, in luna Mai, si nu am primit nici un sms, cata rautate domne....

#9
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011
Mie mi-au expirat de un an si nu am primit, e drept ca nici nu am nevoie.

#10
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,117
  • Înscris: 10.07.2013
Mie imi expira trei abonamente DON in iunie 2015! Posted Image

Astept si eu o oferta la retentie.

Edited by xmanyacs77, 29 May 2015 - 18:39.


#11
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,901
  • Înscris: 10.06.2008
Si mie imi expira...in iunie. Dar nu vreau nimic. Pretul pe care il platesc acum la RDS (130 de lei pe luna) mi se pare mai mult decat decent. Nici mic, nici mare.

Totusi, e bine ca au aceste oferte. Oricum, de vreo 2 ani lucrurile se misca in bine la ei.

#12
puiulnoptii

puiulnoptii

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,137
  • Înscris: 06.01.2006
Incerc sa aflu. Ajung la ei dupa 1 iunie cand voi plati abonamentul la casierie. Sunt abonat vechi la ei si n-am facut nimic deosebit, am crezut ca au vreo promotie in masa, dar vad ca-s un caz izolat. Va tin la curent.

View Postcristinel07, on 29 mai 2015 - 16:46, said:

Cand iti expira actualul contract?

N-am idee sincer. Contractul e foarte vechi, dar e prelungit recent dupa ce am luat ceva echipamente de la ei in chirie, pentru care am asteptat o vesnicie si-am facut putina gargara prin Digicare si la Relatii cu Clientii.

Edited by puiulnoptii, 30 May 2015 - 00:35.


#13
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,135
  • Înscris: 26.07.2009
Ma gandeam ca iti expirase contractul de 2 ani si se prelungeste automat lunar, iar ei vor sa mai faci inca unul pe 2 ani :).

#14
tyby82

tyby82

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 17.05.2009
Salutare

A primit și bunica același mesaj. Am fost ieri la unul dintre reprezentanții RDS și am aflat ca fidelitatea îi va fii recompensata cu un abonament nou contra cost (Complet 2 sau 3) și un telefon mobil gratuit aflat în oferta lor de telefoane mobile gratuite. Tin sa precizez ca noi mai avem încă vechiul telefon mobil de la huawei cu abonament gratuit.
Pentru ei clienții vechi și clienții noi se afla în aceeași oala.

Edited by tyby82, 01 June 2015 - 08:28.


#15
puiulnoptii

puiulnoptii

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,137
  • Înscris: 06.01.2006
Si eu am telefon din ala vechi, Huawei, abonament gratis. Au incercat sa ma treaca la un abonament cu 1-2 EUR cand am cerut sa trec la un abonament mai mare de internet si mi-au aruncat-o p-asta cu abonament obligatoriu la mobil. Cred ca nici nu ma mai duc la ei daca-i asta toata treaba, sa te agate...

#16
cornelvideo

cornelvideo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 21.03.2010
Inca o "jmekerie" tip RDS.
Dupa ce stai 2 ore la coada afli ca te recompenseaza cu oferta curenta de abonamente si telefoane.
Se pare ca e o incercare de a-i determina pe cei care mai au tel Huawei si vechile abonamente gratuite sa treaca la abonamentele noi care nu mai sunt gratuite.
Nu are rost sa va pierdeti timpul!

#17
puiulnoptii

puiulnoptii

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,137
  • Înscris: 06.01.2006
A facut lumina Digi Helper in privat, SMS-ul l-am primit deoarece aveam un numar care facea parte din oferta veche si urma sa mi se propuna: http://www.rcs-rds.r...optim_nelimitat . :) M-a scutit de-un drum Digi Helper la sedii (eu platesc online facturile).

#18
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011
Ce aveai din oferta veche ca abonament?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate