Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Caut programator aplicatie Android & iOS

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
didierul

didierul

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.05.2015
Salutare tuturor!

Voi incerca sa fiu scurt si la subiect pe ideea "time is the essence" :)

Ce am?
O aplicatie disponibila atat pe Android cat si pe iOS. Este free, fara elemente de design, practic un tabel unde sunt afisate date dintr-o baza de date. Datele sunt introduse manual momentan.

Ce vreau?
Upgrade. Cateva feature-uri incluse in aplicatie, 2 scrapere, unul care preia datele (am locatia) si eventual le finiseaza + adauga in db, altul care dupa o perioada verifica corectitudinea lor si o confirma sau nu. Pe lange cele 2 scrapere, cateva filtre, si vreo 2-3 butoane.

Alte detalii?
In PM sau pe Skype. Momentan am cele 2 aplicatii, ambele free, una pt Android, una pt iOS, dar update-ul include inca 2 aplicatii paid care vor contine niste feature-uri suplimentare.

Daca aveti experienta in domeniu si v-ar interesa va rog sa ma contactati. As avea nevoie ca aplicatiile sa fie gata pana la inceputul lunii August.


Multumesc si bafta! ;)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate