Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce farmacie VET online care "...

De unde cumparați legume si fructe?

Samsung S21 ultra

Plasa de umbrire peste gard de pl...
 O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 

Recomandare pt schimbare kit distributie passat in iasi

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
duducu1

duducu1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 26.06.2010
Imi poate cineva recomanda un service serios unde sa imi schimb kit distributie la Passat ? Sandra nu intra in discutie: prea scumpi si neseriosi. Cum e Autocenter? Passat 2007, 100.000 km, motor BKP, diesel, 140 cp. Piese de calitatea cea mai de sus, si aici astept o recomandare ceva.

Edited by duducu1, 27 May 2015 - 14:14.


#2
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,791
  • Înscris: 07.06.2014
eventual poate spui si modelul masinii, un motor ceva. cu piesel tale sau nu. mama omida este in concediu pana pe martea viitoare, asa ca trebuie sa ne descurcam singuri

#3
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,874
  • Înscris: 07.11.2006

 duducu1, on 27 mai 2015 - 14:02, said:

Imi poate cineva recomanda un service serios unde sa imi schimb kit distributie la Passat ? Sandra nu intra in discutie: prea scumpi si neseriosi. Cum e Autocenter? Passat 2007, 100.000 km, motor BKP, diesel, 140 cp. Piese de calitatea cea mai de sus, si aici astept o recomandare ceva.

La reprezentanta VW din Timisoara.Seriosi si punctuali.

#4
Bogdansv1

Bogdansv1

    Nauc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,274
  • Înscris: 13.03.2015
http://forum.softped...entanta-vw-iai/ Poate te ajuta

#5
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,001
  • Înscris: 09.01.2007
Reprezentantele au oferte bune la kitul original, la B6 motor CBAB am avut vreo 1700 ron cu manopera (inclusive pompa de apa).

#6
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,886
  • Înscris: 09.12.2004
ala e un pret enorm chiar daca as fura banii aia.
o distributie costa pina in 900 lei, aceleasi piese dar in cutii de furnizor si manopera la un mester bun.

#7
duducu1

duducu1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 26.06.2010
La VW Bacau mi-au dat un pret 2990 pt kit distributie curea  si role , cu pompa de apa la schimb si manopera. Aceleasi lucruri, dar nu cu pompa la schimb, si un pret de 1500 cu tot cu manopera la Autocenter Iasi. Stie cineva de sint seriosi astia din Iasi?

#8
Bogdansv1

Bogdansv1

    Nauc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,274
  • Înscris: 13.03.2015
duducu1, in postarea 4 ti-am dat un link unde se discuta EXACT ce te intereseaza pe tine. Cum n-au trecut mai mult de doua luni, crezi ca s-a schimbat ceva?

Eventual poti sa-i dai un mesaj initiatorului sa vezi ce a rezolvat.

#9
duducu1

duducu1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 26.06.2010
Inca mai asttept raspuns de la vlad29marko. Cit despre celelalte postari, vezi si tu ca nu-mi prea folosesc, decit imi intaresc parerea ca la reprezentanta nu e de mers. Atit din cauza pretului cit si al ”plictisului” personalului de acolo. Oricum, multam de ajutor.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate