Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...
 Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?
 Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation

Reziliere contract Digi Mobil?
 

Ascundere posturi/ like pe FB - NU parte a unui grup!

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
CentOS_Operator

CentOS_Operator

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 11.02.2015
sal

eu nu prea am timp de FB si deci nici nu tin pasul cu desele si rapidele schimbari in meniurile FB

am un prieten, X.  nici eu, nici el nu facem parte din acelasi grup (sau orice grup...), deci suntem pur si simplu prieteni de lista

cum fac, ce optiune bifez, ca acest amic al meu sa NU vada nici un like/ comentariu fac eu ? ...adica TOATA activitatea mea sa fie total invisibila pt el ?


pas cu pas explicit, nu rapid in 2 cuvinte, va rog mult!
am incercat 10 variante de prin privacy settings, si m-am auto-testat cu un cont fals al meu, dar nimic, tot imi pot vedea like/urile si comentariile!

de asemenea, am cautat pe google, si am vazut deja vro 20 de video-uri, de la cele mai actuale tutoriale, pana la unele mergand in urma cu vro 6 luni...dar nici un sfat ajutator concret!

toate clipurile, chiar cele recente, fac referiri la meniuri si optiuni care eu nu le gasesc!

multumesc mult de tot


PS: regret daca am postat in aria nepotrivita! mi s-a parut cea mai potrivita ...rog moderator sa mute daca am postat unde nu trebe

Edited by CentOS_Operator, 24 May 2015 - 00:05.


#2
[mc]xtrem

[mc]xtrem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,563
  • Înscris: 22.07.2004
Nu poti. Daca vei da like la o poza publica prietenii tai vor vedea . Daca vei da like la o poza care nu este publica vor vedea poza doar prietenii comuni.  La fel si la comentarii.

#3
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Aria Windows este pentru aplicatii stand-alone.
Pentru servicii online Google, Yahoo etc. accesate din web browsere, FaceBook, Twiter, Linked-in, MySpace s.a.m.d.  exista aria My Digital Life.
Topic mutat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate