Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Fidelizare?!

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1
daniel:)

daniel:)

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,216
  • Înscris: 17.02.2007
Exista asa ceva la Digi Mobil sau pot pleca in liniste?

Edited by daniel:), 21 May 2015 - 20:55.


#2
dan2014sv

dan2014sv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,222
  • Înscris: 24.07.2014
Da ..o strangere de maini :-)

#3
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Nu pleci oricum. Mai intai trebuie sa sarbatorim si noi ca mai scapam de nemultumiti.
Asa ca ...Posted Image

Edited by danutz1, 21 May 2015 - 21:02.


#4
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
La DigiMobil nu exista asa ceva si sincer la ce preturi au nu stiu ce retentie ti-ai dori? Ma rog, poate nu-mi dau eu seama ce s-ar putea da mai moka decat acum.
Insa exista ceva "fidelizari" in principal pentru serviciile fixe, exista topic dedicat: Retentie R.C.S.

#5
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,864
  • Înscris: 25.01.2007

 Ciubex, on 21 mai 2015 - 21:04, said:

La DigiMobil nu exista asa ceva si sincer la ce preturi au nu stiu ce retentie ti-ai dori? Ma rog, poate nu-mi dau eu seama ce s-ar putea da mai moka decat acum.
asta e, cu romanul nu o scoti la capat, e ahtiat dupa mokangeala.

#6
Neadumitru

Neadumitru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 669
  • Înscris: 02.11.2014
Dacă s-ar putea, să te și plătească pentru serviciile furnizate. Mi s-ar părea rezonabil.

#7
danzi23

danzi23

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,072
  • Înscris: 14.08.2013

 daniel:), on 21 mai 2015 - 20:54, said:

Exista asa ceva la Digi Mobil sau pot pleca in liniste?


Posted Image

#8
iulian93

iulian93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,417
  • Înscris: 17.03.2012
Ne-a facut placere !

La pretul de exemplu 2-4 Euro ce fidelizare doriti ?
Poate doar daca ai abonament de 10 euro sa iti mai scada :)

Edited by iulian93, 21 May 2015 - 22:15.


#9
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,840
  • Înscris: 26.02.2010
Daca se mai poate 3-6 luni gratis de ce sa nu incerce, cum au obtinut unii de black friday.

#10
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Inca 3-6 luni de lamentari? Mai bine nu.

#11
daniel:)

daniel:)

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,216
  • Înscris: 17.02.2007
Se pare ca multi dintre voi nu vor intelege de ce Orange se afla pe primul loc si digi mobil mai la coada, sau ce inseamna fidelizare ... dar ce sa explici unor troli care cred ca fidelizarea inseamna mocangeala si nu accesul la anumite facilitati.

N-am spus ca as fi extrem de nemultumit de servicii, am intrebat doar daca exista asa ceva. Si cat timp unii vin cu oferte asemanatoare financiar, de ce sa nu plec?

#12
danzi23

danzi23

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,072
  • Înscris: 14.08.2013
Da. E mult mai ok ca o companie sa isi bata joc de tine cu preturi exagerate si costuri suplimentare nesimitite, ca dupa 2 ani sa iti ofere o "reducere", dar de fapt si pretul redus tot nesimit e.

Absolut mult mai bine asa, decat sa fie ieftin din prima :lol:

#13
Neadumitru

Neadumitru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 669
  • Înscris: 02.11.2014
Așa e, când mă duc în magazine Orange și văd că au mai mulți angajați la portări&abonamente și doar UNUL singur la casierie (de unde și coada care se formează până la intrare), chiar nu înțeleg de ce ei sunt nambăr uan. Plus că acel unic angajat de la casierie mai stă și să explice fiecărui client interesat de oferte la abonamente, tablete moka oferite și altele.

Cozi sunt și la DIGI (slavă Domnului), dar parcă ei nu se dau așa rotunzi ca portocala mecanică.

Edited by Neadumitru, 21 May 2015 - 23:10.


#14
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
O forma de fidelizare este posibilitatea de a cumpara telefoane in rate fara dobanda, insa pentru care ti se prelungeste cu inca 2 ani abonamentul mobil si, nu sunt sigur, dar parca asa se spune, celelalte servicii fixe.

Edited by Ciubex, 21 May 2015 - 23:13.


#15
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,295
  • Înscris: 13.01.2011
Wow !

La unii sau mărit salariile, de ce să nu arunce cu bani !

#16
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007

 daniel:), on 21 mai 2015 - 22:56, said:

Se pare ca multi dintre voi nu vor intelege de ce Orange se afla pe primul loc si digi mobil mai la coada, sau ce inseamna fidelizare ... dar ce sa explici unor troli care cred ca fidelizarea inseamna mocangeala si nu accesul la anumite facilitati.

N-am spus ca as fi extrem de nemultumit de servicii, am intrebat doar daca exista asa ceva. Si cat timp unii vin cu oferte asemanatoare financiar, de ce sa nu plec?

Exista oferta de fidelizare la Digi, ofera dublu minute nelimitate in romania la acelas pret ca pana acum :D eu zi ca merita

BTW, exista fidelizarea de mai sus pentru business, in cazul in care portezi numerele in reteaua Digi, primesti dublul minutelor din abonament sau nelimitatul mai ieftin.

#17
Dares

Dares

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,920
  • Înscris: 04.07.2010

 daniel:), on 21 mai 2015 - 22:56, said:

N-am spus ca as fi extrem de nemultumit de servicii, am intrebat doar daca exista asa ceva. Si cat timp unii vin cu oferte asemanatoare financiar, de ce sa nu plec?
E blasfemie sa intrebi asa ceva! Trebuie doar sa lauzi RDS pentru ca altfel haita de fanboy ragusiti sare sa te sfasie...   :)

#18
sasekay

sasekay

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,227
  • Înscris: 24.01.2012

 daniel:), on 21 mai 2015 - 22:56, said:

Se pare ca multi dintre voi nu vor intelege de ce Orange se afla pe primul loc si digi mobil mai la coada, sau ce inseamna fidelizare ... dar ce sa explici unor troli care cred ca fidelizarea inseamna mocangeala si nu accesul la anumite facilitati.
a fost odata fidelizare acum este............

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate