Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Spy Hunter 4

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Airbag

Airbag

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,630
  • Înscris: 10.05.2005
Am achizitionat de vreo saptamana Spyhunter4 contra cost (36€).Pana acum sant foarte multumit de el.Fac o scanare o data pe saptamana si-mi curata cam 170 de virusi si troiane.Am si o varianta free Malware bytes anti mallware de care totusi nu sant asa de multumit.Voi ce parere aveti de Spyhunter4?

#2
pacopaco1967

pacopaco1967

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,550
  • Înscris: 13.09.2010

 Airbag, on 07 mai 2015 - 08:22, said:

Am achizitionat de vreo saptamana Spyhunter4 contra cost (36€).Pana acum sant foarte multumit de el.Fac o scanare o data pe saptamana si-mi curata cam 170 de virusi si troiane.Am si o varianta free Malware bytes anti mallware de care totusi nu sant asa de multumit.Voi ce parere aveti de Spyhunter4?
Bineînţeles că îti găseşte o grămadă de viruşi , aşa e programat să arate   că doar nu era să spună că-i curat sistemul , altfel ai fi crezut că ai dat banii degeaba .

It's fake  , man .

Apropo , am Comodo internet antivirus de 4 ani si şi-a făcut treaba cu brio , plus că e gratis .  Posted Image

#3
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,364
  • Înscris: 15.06.2004
E un "scareware" - sperie lumea, dar face si prostii in calculator.

Scoate-l imediat - daca reusesti -  si cere banii inapoi.

Cele mai bune programe anti-malware sunt Malwarebytes si SUPERAntiSpyware.

Ceva plangeri despre acest scareware:
http://www.complaint...er-c262520.html

#4
Airbag

Airbag

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,630
  • Înscris: 10.05.2005
Mersi

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate