Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 

VLC Android

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
cristi05

cristi05

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 673
  • Înscris: 07.07.2009
Am descarcat aplicatia si am ramas impresionat de ce poate sa faca dar nu i.am dat de cap in cea ce priveste adaugarea stream-urilor in playlist. Pot sa salvez un playlist ii dau un nume dar nu il gasesc nicaieri evident cu un stream ca nu pot baga mai multe ci doar sa elimin. Imi place ideea de radio online sa o am si pe telefon dar e un adevarat chin sa nu le poti organiza sa le ei pe fiecare la nimereala. Chiar si TV online merge destul de bine cateva canale.

#2
rich1974

rich1974

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,275
  • Înscris: 25.07.2007
pentru radio online mai bine folosesti winamp.
pentru vlc, faci un playlist .m3u pe care il deschizi. dpdv am organizarii playlist-urilor, vlc android e cam criptic. nu poti sa faci bookmark-uri ca la android sau poate nu am gasit eu cum.

Edited by rich1974, 06 May 2015 - 17:44.


#3
cristi05

cristi05

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 673
  • Înscris: 07.07.2009
Am salvat un playlist m3u dar imi deschide decat primul link si nu pot citi restul link-urilor. Nu prea imi place sa folosesc prea multe aplicatii sa-mi incarc telefonul si am crezut ca ma poate salva din situatie.

#4
0x0c

0x0c

    Membru inferior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,799
  • Înscris: 28.07.2014
Pentru radio folosești TuneIn.  Nu te mai chinui cu link uri și alte aiureli.

#5
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,400
  • Înscris: 06.11.2014
Pt tv online pe telefon folosesc vlc + iptv (aplicatia lui sofronov). Poate merge si pt radio, nu am verificat.

#6
rich1974

rich1974

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,275
  • Înscris: 25.07.2007
Tunein e o porcarie de aplicatie, te-ai uitat la cat tine procesorul? Winamp si xiialive sunt cele mai bune.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate