Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Yachting la Marea Neagra 2015

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
adrian_nmg2002

adrian_nmg2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 08.12.2008
M-am gandit sa va povestesc ce facem noi la Marea Neagra cu barcile.
O sa Va spun de la inceput ca eu sunt implicat in aceste activitati si economic.
Am sa incerc sa evit orice fel de publicitate mascata si am sa rog de acum moderatorii sa considere ca nu vreau sa fac publicitate.
Am actionat in a comunica pe acest forum din considerentul ca are un segment de useri buni , care poate isi doresc informatii mai amanuntite despre un alt fel de activitati.
Sper sa nu deranjez pe nimeni.

Incepand de anul asta exista posibilitatea sa participati in mod activ, ca si membru de echipaj in competitia romania cup 2015.
Este o competitie formata din 5 etape. Fiecare dintre etape se intinde pe parcursul a 2 zile, uzual sambata si duminica.
Pentru informarea in ceea ce priveste datele, va raspund la mesaje, nu stiu daca se considera reclama sau nu!
Barcile pe care le folosim sunt barci de peste 40 de picioare si sunt din seria cruiser performance, Benettea First 44.7 si 40.7
Este o activitate, altfel decat cele comune, o activitate care depinde de intreaga echipa si atmosfera de pe mal este una prietenoasa.
Raspund cu placere la orice intrebari si am sa incerc sa anunt diverse etape ale acestei veri !

Attached Files



#2
belogerer

belogerer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 14.03.2008
Ai omis esentialul....pretul...

#3
adrian_nmg2002

adrian_nmg2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 08.12.2008
Pai nu vreau sa fie considerat reclama frate !
Pe bune ca e de info, ca lumea poate sa fie interesata....

#4
ddaannii

ddaannii

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 26.04.2011
Tinand cont ca e mai multe etape si dureaza,sa nu crezi ca lumea se arunca ca nu are cum,dar se gasesc patroni de ex.
Dar baga asa aproximativ...preturi,sa avem macar habar.
Seful unde lucrez eu, merge la plimbare cu yachtu si ceva colegi.

#5
adrian_nmg2002

adrian_nmg2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 08.12.2008
Ti-am dat PM.
Nu cred ca la nivelul ala de pet trebuie sa ai firma ta, cred ca e chiar foarte convenabil.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate