Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Intrebare la Fifa 07

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013
Salut.La fifa 07 daca creez un club la create club pot juca cu el la manager?Unde gasesc apoi clubul dupa ce il creez?Daca imi da eroarea cu don t send cand vreau sa joc cu echipa creata de mine ce e de facut,de ce ar da eroare?Am vazut la mai multi ca le da eroarea asta..deci?

#2
Power211

Power211

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 20.10.2011
Jocul e original ?

#3
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,721
  • Înscris: 10.11.2013

View PostAlynutzTigerAtlantic, on 26 aprilie 2015 - 22:27, said:

Salut.La fifa 07 daca creez un club la create club pot juca cu el la manager?Unde gasesc apoi clubul dupa ce il creez?Daca imi da eroarea cu don t send cand vreau sa joc cu echipa creata de mine ce e de facut,de ce ar da eroare?Am vazut la mai multi ca le da eroarea asta..deci?
la fifa 2008 trebuia sa intri la manager si, pana sa-ti alegi echipa, sa alegi optiunea add/replace club. Inlocuieste un club si there you go.
Insa ar fi interesant sa ne spui cu ce anume ai creat acel club, daca ai folosit creation master trebuie sa stergi tot ce tine de fifa 2007 din my documents si sa incepi un profil nou.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate