Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

De ce 99% dintre reclamatiile de pe "Abuzuri" sunt solutionate in favoarea moderatorilor?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
Byblos4

Byblos4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 26.09.2014
De ce 99% dintre reclamatiile de pe "Abuzuri" sunt solutionate in favoarea moderatorilor?

Mai are rost acea sectiune a forumului?

Adica noi toti, userii simpli, suntem tampiti si singurii care au dreptate sunt moderatorii?

Moderatorii sunt si acuzatori, si judecatori si gazi ?

Spuneti-ne, domnilor, ca sa stim si noi asta. Deja m-am obisnuit , "Niciun abuz" si topic locked.


Eu am primit ieri 5 puncte (2+3) pentru o singura postare, chipurile off-topic.
Moderatorul in cauza, nu-i dam numele, nici macar nu a considerat necesar sa posteze punctele in sesiunea dedicata de "Avertismente". Pentru ce s-ar obosi?

Nu am initiat vreun topic referitor la acest abuz, pentru ca mi-am dat seama ca sortii de izbanda (desi reclamatia ar fi intemeiata) sunt zero.


Deci? De ce 99% dintre reclamatiile de pe "Abuzuri" sunt solutionate in favoarea moderatorilor?

#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,132
  • Înscris: 22.05.2003
De ce 99.x% din utiilizatori nu primesc niciodata warn?

Cand iti vei da seama de raspuns, vei intelege unde e problema.

#3
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,293
  • Înscris: 13.01.2011
Să îmi fie cu iertăciune că postez după  Adm, încerc să ajut colegul în a se lumina.

Am găsit accidental, fără nod în papură ori premeditare.

O remarcă mai șlefuită ca cea din screen shot este ca o bomboană mentolată după o noapte de beție.

Cu stimă.

Attached Files



Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate