Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

PROBLEMA URGENTA NOTE 1

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
BunnyTrap

BunnyTrap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 14.06.2014
Salut, in primul rand ma scuzati ca postez aici dar am o problema urgenta cu un note 1 n7000 , am vrut sa instalez cyanogenmod pe note 1 cu acel soft care face totul singur de pe calculator ,ok i-am dat install ( telefonul era conectat la USB ) si eu avand o mica problema cu laptopu ( trebuia sa se restarteze pentru asi face un update la win 8 ,si s-a restartat singur ) fix in momentul cand se instala,acum nu mai stiu ce sa fac la telefon ....cand il aprind imi apare acel logo de la cyanogenmod si cam atat ,,,
Help ...




EDIT : Am rezolvat singur ,wrong topic !!!!

Edited by BunnyTrap, 24 April 2015 - 23:25.


#2
wattu

wattu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,782
  • Înscris: 30.03.2014
Bravo

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate