Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 

Promovare SEO site anunturi locuri de muncă

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
lucica78

lucica78

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 16.08.2007
Salutare. Site-urile normale, să zicem așa, pot fi promovate prin contentul pe care il au. Eu am un site de anunțuri locuri de muncă și chiar nu mă duce capul cum aș putea promova SEO.
    Mă gândeam că poate dacă integrez o secțiune de blog mă va ajuta. Dar si aici este cu semnul întrebării deoarece lumea intră să caute locuri de muncă nu povești despre muncă :D
  Există vreo altă metodă pentru acest tip de site-uri?
   Dacă mă poate cineva ajuta cu vreun sfat sau poate într-o colaborare...

#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,892
  • Înscris: 07.08.2008
Postezi articole pe blog care au legatura cu locurile de munca...

#3
Blandu

Blandu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 28.05.2006
Fiecare anunt pentru un loc de munca are un titlu si o descriere. Ala e continut. Daca este formatat corect si un pic inteligent o sa ajute in cautari. Cum cauta lumea dupa job-uri? Dupa skill-uri, dupa denumirea functiei etc. Nu intru in detalii. Un blog ajuta daca este scris la subiect si este activ (cel putin un post nou pe saptamana). Despre piata locala de job-uri, cum mai sunt salariile in anumite industrii, cum te comporti la un interviu, cum se face un CV, interviuri cu angajatori. Sunt atatea metode prin care poti face un site de job-uri sa urce in cautari si sa devina trusted... Daca e facut cu cap, usor de folosit si arata bine nu iti ramane decat sa astepti (sa muncesti si sa astepti). Rezultatele nu vin imediat, dar vin. Nu uita de Social Media. Totul e pe Social Media. ;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate