Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Euro GSM păreri despre calitatea serviciilor și garanție

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
bordi21

bordi21

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 12.04.2014
Salut sunt interesat sa îmi cumpăr un telefon de la Rețeaua de magazine Euro GSM, care este partenera Orange,știe cineva cum sunt servicile oferite de ei? Ma interesează în special dacă și cum soluționează garanțiile, ca mai toți îți oferă telefonul și nu un carton în colet. Menționez ca locuiesc în Ploiești unde nu exista magazit.

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,484
  • Înscris: 19.04.2009
Depinde de telefon.
Daca e Samsung, poti sa-l iei si de la Gheorghe SRL, ai service fain oricum ( ESD ). Si tind sa cred ca si LG sau altii au la fel ( si Apple ).

Eu nu mi-as duce telefonul in service la operator Posted Image

ps. am impresia ca eurogsm imparte serviceul cu Orange, dar nu stiu sigur..

Edited by lex404, 19 April 2015 - 23:16.


#3
bordi21

bordi21

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 12.04.2014
Vreau sa îmi iau un Xiaomi mi3, la emag nu mai este în stoc. La pc garage este cu 100 de lei mai mult, iar în magazine gen marketonline azerty telefonul tău sau f64 nu prea am încredere.

#4
Aker

Aker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 04.03.2007
Mergi mai bine pe F64 , EuroGSM numai este ce a fost desi stiu ca sunt parteneri Orange . Eu am mai lucrat cu azerty si au fost ok , nu stiu cum sunt pe partea de garantii nu am avut nevoie  pana acuma .

#5
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,487
  • Înscris: 05.08.2002

View Postbordi21, on 19 aprilie 2015 - 23:19, said:

Vreau sa îmi iau un Xiaomi mi3, la emag nu mai este în stoc. La pc garage este cu 100 de lei mai mult, iar în magazine gen marketonline azerty telefonul tău sau f64 nu prea am încredere.
marketonline e ok, am luat de multe ori si a fost ok si cu garantiile

#6
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,821
  • Înscris: 26.02.2010
Incearca si la f64 sunt ok si ei.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate