Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Unde sa imi petrec vacanta ?

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
cips_97

cips_97

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 27.10.2014
Am un buget de 400-500 euro de persoana . Unde imi recomandati sa imi petrec vacanta ( perioada sf lui august-inceputul lui septembrie , cam o saptamana )?
Pretul asta ar trb sa includa biletul de avion +cazarea,transportul in comun ,mancare..vizitatul etc

Precizez ca un hotel de 3 stele mi-e suficient

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Turcia :)

#3
cips_97

cips_97

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 27.10.2014
Unde in Turcia ?

#4
MariusH21

MariusH21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 359
  • Înscris: 01.04.2015
In banii astia sa gasesti un All Inclusive la bulgari, turci sau greci si inca de pe acum. In alta parte nu prea cred. Iar daca gasesti eu zic ca la greci e cel mai frumos.

#5
virgil67

virgil67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 28.01.2006
Budapesta...daca nu ai vazut-o merita!

#6
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,103
  • Înscris: 22.11.2011

View PostMariusH21, on 19 aprilie 2015 - 16:50, said:

In banii astia sa gasesti un All Inclusive la bulgari, turci sau greci si inca de pe acum. In alta parte nu prea cred. Iar daca gasesti eu zic ca la greci e cel mai frumos.
In Grecia nu prea cred...

#7
MariusH21

MariusH21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 359
  • Înscris: 01.04.2015

View PostDaniJ90, on 19 aprilie 2015 - 17:29, said:

In Grecia nu prea cred...

Poate incerca, oricum.

#8
lyanna

lyanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,304
  • Înscris: 02.09.2007
In primul rand:  vrei o vacanta sa stai cracit la soare pe vreo plaja, undeva sau iti place sa alergi dupa cai morti, prin muzee, la vizitat orase ?
In al doilea rand:  cati sunteti? Pentru 6 oameni se poate gasi un apartament, care va fi mai ieftin decat 3 camere de hotel.

#9
cips_97

cips_97

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 27.10.2014
As prefera sa le combin pe amandoua : vizitatul + plaja , de exemplu am fost in Barcelona si le-am facut pe amandoua ( gasisem  pe booking un apartament f frumos cu 10 milioane o saptamana -) dar in principiu as vrea sa vizitez .
In principiu 2 persoane , asadar cazarea se imparte la doi .

#10
lyanna

lyanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,304
  • Înscris: 02.09.2007
Ia vezi o portocalie cat te duce. Lisabona si/sau Porto.

Acum vreo 2 ani a fost cineva in Maroc, mai spartan/tineresc dar zicea ca s-a incadrat in 500+ E/pers cu avioane potrivite.

#11
virgil67

virgil67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 28.01.2006
am facut o simulare la wizz air, pe ruta bucuresti napoli, 18-25 august, v-ar costa 2 persoane 1176 lei, deci undeva sub 300 euro. Te poti plimba si in imprejurimi, Pompei, Sorrento, cred ca gasesti si cazare undeva in jur de 45-50 euro pe noapte, vedeti cum va incadrati, Se poate face si plaja in napoli, zona Pozzuoli

#12
cips_97

cips_97

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 27.10.2014
Multumesc f mult :D

#13
Astro-Liv

Astro-Liv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 06.01.2014

View Postcips_97, on 19 aprilie 2015 - 16:05, said:

Am un buget de 400-500 euro de persoana . Unde imi recomandati sa imi petrec vacanta ( perioada sf lui august-inceputul lui septembrie , cam o saptamana )?
Pretul asta ar trb sa includa biletul de avion +cazarea,transportul in comun ,mancare..vizitatul etc

Precizez ca un hotel de 3 stele mi-e suficient

Multe incluse in pret, putin banuti pentru iesire externa. Taiem vizitatul? Posted Image Totusi cred ca in Dalmatia ai gasi ceva, e si frumos si ieftin (totusi prea putini banutii)  http://www.oferte-va...cedii-ieftine/. Cu toate ca si pina in Grecia, dar numai pina in Thesalonik, sa nu cobori mai jos...gasesti cu 38 de euro pe seara, la Plaza Art hotel. Nu stiu cu bilete de aero. cum se sta insa. Poti intra la direct booking sa vezi ce preturi ofera cu tot ce ai tu acolo mai sus. Adica sa vezi ofertele speciale.

Edited by Astro-Liv, 19 April 2015 - 19:00.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate