Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Follixin, e pe bune sau e numai reclama

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Dexcover

Dexcover

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 18.04.2015
Buna,

De cateva zile tot citesc despre suplimentul asta pe nume Follixin. Se spune ca se ia daca ai probleme cu caderea parului. Poate sa imi dea si mie cineva niste info despre el. Daca l-ati folosit? Pareri? Efecte secundare? Problema e ca nu gasesc nimic negativ pe internet despre el. Asta ma cam face suspicios.

#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,014
  • Înscris: 22.05.2003
Cred ca lunar apar "pastile minune" pentru slabire si cresterea parului, dar niciuna pentru inteligenta!

1. Fa analize hormonale.
daca totul e in regula... 2

2. http://www.cel.ro/aparate-de-tuns

#3
MariusH21

MariusH21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 359
  • Înscris: 01.04.2015
Da, in primul rand fa niste analize. De exemplu testosteronul excesiv duce la caderea parului. Poate sa mai fie si genetic.

#4
Dexcover

Dexcover

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 18.04.2015
Adm multumesc de raspuns. Imi place ca ai si un aer oarecum "hai sa raspund si intre timp poate si intep unpic'". Incearca sa raspunzi la intrebare si tot ce e bonus pastreaza ptr un blog ceva.

#5
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,354
  • Înscris: 10.09.2014

 Dexcover, on 18 aprilie 2015 - 22:44, said:

Buna,

De cateva zile tot citesc despre suplimentul asta pe nume Follixin. Se spune ca se ia daca ai probleme cu caderea parului. Poate sa imi dea si mie cineva niste info despre el. Daca l-ati folosit? Pareri? Efecte secundare? Problema e ca nu gasesc nimic negativ pe internet despre el. Asta ma cam face suspicios.
Tratamente minune nu-s.

Ce fel de chelie ai? Ai început să chelești din față sau din creștet, zonal inițial sau rărire peste tot?

#6
Dexcover

Dexcover

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 18.04.2015
o oarecare rarire in crestet. Nu imi cade par la greu. Dar as vrea sa fac ceva. Sa nu las lucruriile sa scape de sub control.

#7
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004

 Adm, on 18 aprilie 2015 - 22:49, said:

Cred ca lunar apar "pastile minune" pentru slabire si cresterea parului, dar niciuna pentru inteligenta!
Se transforma in "pastile pentru inteligenta" in timp, dupa ce iti dai seama ca ai luat teapa...daca iti dai seama, desigur.

#8
Dexcover

Dexcover

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 18.04.2015
Un raspuns retard tot timpul atrage alte raspunsuri retarde. Serios, chiar sunt curios daca a incercat cineva suplimentul asta, cam atat. Nu are sens sa comentam aiurea.

#9
crocko.dilul

crocko.dilul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,486
  • Înscris: 30.07.2007
Pai ti s-a raspuns dar pare ca nu intelegi.

#10
cristi_71

cristi_71

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,157
  • Înscris: 07.07.2008

 crocko.dilul, on 19 aprilie 2015 - 06:01, said:

Pai ti s-a raspuns dar pare ca nu intelegi.
Pentru ca mai intai are nevoie de pastile pentru inteligenta si dupa aia de pastile pentru chelie (daca primele nu-si fac efectul).
@Dexcover: pastilele pentru cresterea parului, penisului, sanilor si a orice mai vreti voi, sunt tepe pentru prosti si saraci. Oamenii destepti si cu bani recurg la implanturi pentru asa ceva.

Edited by cristi_71, 19 April 2015 - 06:29.


#11
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,049
  • Înscris: 10.07.2013
Cel mai bun tratament este cel bazat numai cu plante medicinale!Posted Image
Masajul zilnic al scalpului cu ulei de ricin este de mare ajutor.

Edited by xmanyacs77, 19 April 2015 - 08:26.


#12
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,354
  • Înscris: 10.09.2014

 Dexcover, on 18 aprilie 2015 - 23:48, said:

o oarecare rarire in crestet. Nu imi cade par la greu. Dar as vrea sa fac ceva. Sa nu las lucruriile sa scape de sub control.
Rărirea în creștet e genetică de obicei (se combate greu cu soluții de genul). De curiozitate, bunicul tău din partea mamei tale e chel? S-a demonstrat că tendința de chelie se transmite pe linia bunicului din partea mamei (asta la bărbați).

#13
Dexcover

Dexcover

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 18.04.2015
Buna intrebare. Nu l-am cunoscut niciodata ca sa aflu mi-ar trebuii o lopata. Dar ai dreptate aici ptr ca asa e. E genetic si e transmis din partea mamei de obicei.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate