Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Momentul Aprilie 1964

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 

probleme far ford fiesta 2004

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
adriano1984

adriano1984

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 28.03.2015
Buna seara,

am o problema la farul stanga fata la un Ford fiesta din 2004, de cateva zile se auzea un zgomot ciudat la far, am constat ca problema ar fi de la motorasul care ridica sau coboara lumina farului.

Vreau sa deschid  farul dar nu stiu cum, se pare ca sticla din fata ii lipita de parte de plastic din spate cu silicon, are si ceva suruburi dar nu pot ajunge la ele......daca este vreun cunoscator il rog sa ma ajute!

#2
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001
teoretic motorasul ala se demonteaza, insa este lucrul dracului. Daca face incontinuu', singura solutie rapida este sa deconectezi motorasele din ambele faruri: demontezi farul si cauti mufa de alimentare in interior. Altfel - munca si rabdare sau far nou.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate