Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Telefon SH, buget maxim 450 RON

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Noleafclover

Noleafclover

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 05.07.2010
Salut

Am un Samsung galaxy Trend Plus de 7 luni si a inceput sa mearga f greu desi nu am aplicatii si mereu folosesc Clean Master. Imi iese din galeria foto, de pe internet ff des. intra greu in anumite meniuri cand activez internetul. As vrea sa iau alt telefon, care in timp sa nu aiba lag. Aveam in vedere un Iphone 4s SH, am vazut ca sunt si la 450 RON, insa nu imi plac restrictiile date de Apple cand vine vb de transfer muzica etc.

Mai vazusem si S4 mini SH sau HTC 500. Insa nu stiu care din ele ar merge impecabil si dupa jumatate de an in care repet, nu folosesc telefonul decat pentru internet, muzica, poze. aplicatii nu am. Asta e bugetul meu maxim pentru SH. Ce s-ar incadra in banii astia si sa merite pe termen lung? (2 ani macar). Multumesc

#2
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,125
  • Înscris: 10.07.2013
Este ok un HTC 510: http://olx.ro/oferta...html#7b02609176

#3
cristian-p

cristian-p

    Stelist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,229
  • Înscris: 23.10.2013
Moto E cu update Lollipop www.marketonline.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-motorola-smartphone-moto-e-xt1021-dual-120-ghz-ram-1-gb-microsd-430-inch-540x960-os-android-44-1980mah-black

Pentru cativa zeci de lei in plus unul cu memorie interna de 8GB, blit si camera frontala:
Sony Xperia E4 http://www.marketonl...ndroid-44-black
Philips S398 http://www.sigmanet....ingle-sim-black

#4
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,703
  • Înscris: 25.11.2014
Moto G 2013 :P.

#5
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,262
  • Înscris: 19.08.2007
In banii aia cred ca gasesti un Lumia 920. Pentru ce vrei tu sa faci pe el e mai mult decât adecvat si nu mai ai nevoie nici de card de memorie.

#6
XON-XOFF

XON-XOFF

    Big Fat Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,442
  • Înscris: 27.05.2006
Sincer nu ştiu dacă e vina telefonului sau a Androidului/aplicaţiilor... deci rişti să păţeşti la fel şi cu altul. Încearcă să-l ştergi complet şi să reinstalezi de la 0 totul (oricum dacă îţi iei un tel nou va trebui să reinstalezi de la 0 totul).

#7
ag3nt

ag3nt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 21.06.2013
Lumia 630. Gasesti nou la banii aia daca îl prinzi la ceva ofertă. Singurul dezavantaj fiind libsa blitului si a camerei frontale.

#8
protoo

protoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 07.05.2009
Eu am Vodafone Smart 4 Turbo nou cumparat la 420 lei si este f bun.Este decodat,4G si 1 GB Ram.cauta detalii pe net.Camera foto e cam slabuta dar se poate face poze pentru Facebook.Posted Image Si bateria rezista f mult minim 2 zile sau 4 doar cu vorbit.

Edited by protoo, 30 March 2015 - 01:58.


#9
dragosDRG

dragosDRG

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 02.01.2011
Eu am luat acum o saptamana cu 500 lei sony xperia Z pentru cineva. Daca esti din Bucuresti, s-ar putea ca persoana respectiva sa mai aiba unul.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate