Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...
 Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie
 CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri
 Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 

Ajutor PokerStars

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1
ElvisPresley001

ElvisPresley001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 01.07.2012
Buna seara as vrea sa depun 10$ pe poker stars vreau sa va intreb daca  din 10$ pe care ii depun fac 50$ sa zicem bani se duc in contul meu bancar ?

PS: Cardul este de la BT Visa card e un card in care imi vine alocatia  nu am inca 18 ani impliniti :) .

#2
ragabader

ragabader

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 25.09.2008
Raman in contul de poker pana dai retragere, da nu stiu cat poti retrage din ei, eu nu am jucat , m-am mai uitat la prieteni numai cum joaca.

Daca nu ai 18 ani cred ca nu poti juca

Edited by ragabader, 28 March 2015 - 23:20.


#3
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Ti se refuza plata,defapt ti se refuza accesul in momentul in care le vei trimite copie dupa buletin.

#4
ElvisPresley001

ElvisPresley001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 01.07.2012
Ce zici daca fac pe numele unui parinte ?

#5
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Asta e altceva dar acolo trebuie sa il convingi.Te lasa ai tai sa bagi bani in jocuri de noroc?

#6
ElvisPresley001

ElvisPresley001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 01.07.2012
Pai imi trebuie doar o poza cu buletinul unuia dintre ei ... banuiesc ca si cardul trebuie sa corespunda nu ?

#7
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Evident.Parca mai ai nevoie si de o factura de utilitati nu mai veche de 3 luni.

#8
ElvisPresley001

ElvisPresley001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 01.07.2012
Tu ai jucat ?

#9
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Eu acum invat,dar am un vecin ce rupe norma si e cam paralel cu restul(e pensionar),de acolo stiu de toata nebunia.Bine,el joaca pe un maldar de platforme dar face niste bani frumusei nebunu,pacat ca tre sa stai la pc ca bezmeticul.

#10
ElvisPresley001

ElvisPresley001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 01.07.2012
Eu nu vreau sa scot mii de euro vreau doar cativa banuti in + ca sa pot scot fetele in oras :lol::lol::lol: . Poti sa-mi spui atunci cand retrag suma ce imi trebuie fiecare lucru te rog . Posted Image

#11
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Stiu ca era o suma minima pe care trebuia sa o ai dupa castig ca sa poti retrage.Adica daca tu bagi 10 si castigi 15 nu cred ca poti sa ii scoti pe toti.Deasemenea,mi-a mai zis ceva legat de sume peste 600 de ron,gen sa nu ii scoti pe toti odata ca intra statul la trasul de impozit,plm.

#12
ElvisPresley001

ElvisPresley001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 01.07.2012
Am inteles dar ce acte imi trebuie mai exact eu ma gandeam ca imi bag cardul si gata ...

#13
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Nu.Din cate imi aduc aminte ai nevoie de o copie dupa buletin,o copie dupa o factura achitata ce sa ateste prezenta ta la acel domiciliu(adica sa corespunda cu buletinul) si un card pe numele tau ce accepta plati in valuta.Este obligatoriu sa ai minim 18 ani.

#14
CS11

CS11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 03.09.2012
La pokerstars nu ai nevoie de nici un act cel putin eu nu am avut nevoie nici le depunere nici la retragere, bineinteles daca nu retragi sume foarte mari.

Daca nu ai 18 ani nu iti face cont pe numele tau ca il faci degeaba.
Cardul nu trebuie sa fie neaparat pe qcelas nume pe care este conrul.
Poti retrage prin mai multe metode cu conditia sa fi depus macar odata prin acea metoda, spre exemplu ai depus de pe cardul cu titularul x poti retrage ulterior pe cardul cu titularul x

Edited by CS11, 29 March 2015 - 00:03.


#15
ElvisPresley001

ElvisPresley001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 01.07.2012
Imi poti explica care e treaba cu Skrill ? Nu am 18 ani dar vreau sa fac si eu niste banuti :lol: trebuie sa fie o solutie macar pe alte site-uri de poker pariuri orice nu conteaza ...

#16
CS11

CS11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 03.09.2012
Skrill este un portofel electronic in care depui bani de pe card iar de aici faci plati online.
Cea mai simpla metoda este sa iti faci cont la pkrstars pe numele unui parinte si sa depui cu cardul si retrage foarte usor. Sau poti risca si sa faci contul pe numele tau dar automata contul o sa fie unul fictiv pentru ca nu poti imtroduce data ta de nasetere iar in cazul in care vor vrea sa iti verifice identitate ramai si fara cont si fara bani.

Dar hai sa iti dau eu o metoda simpla prin care sa joci si sa retragi daca o sa ai ce:)
Fa-ti cont pe numele unui parinte, var, frate, priten care e major, depune prin paysafecard 50lei iar in cazul in care faci niste bani depui de pe un card (nu conteaza al cui este ) 10$ si api retragi banii pe acelas card.

Paysafecard esteco metoda simpla de a depune bani este la fel ca si cand ai incarca simul cu credit, poti sa cumperi de la apratele acelea de prin oras de la cumperi cartele reancarcabile, iti da un cod de 16 cifre si gata

Edited by CS11, 29 March 2015 - 00:24.


#17
ElvisPresley001

ElvisPresley001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 01.07.2012
Da stiu am mai folosit PAYSAFE tu imi spui sa-mi fac un cont  nou  cu numele si data de nastere unui prieten var parinte etc dupa depun un paysafe de 50 lei sa zicem ca fac un castig dupa depun inca 50 de lei si dupa ii retrag pe toti ? De ce nu pot depune direct 10$ si dupa scot castigul

#18
CS11

CS11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 03.09.2012
Pai daca poti depune acum de pe un card depune direct de pe card.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate