Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce farmacie VET online care "...

De unde cumparați legume si fructe?

Samsung S21 ultra

Plasa de umbrire peste gard de pl...
 O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 

amr to mp3

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
sal,nu reusesc sa gasesc @$#$##$@#$ un amr to mp3 converter free, am un orange dabi pe care imi inregistrez visele si cand redau amr ul pe tel se aude f incet si vreau in mp3 sa maresc vol mersi

#2
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Exista destule aplicatii capabile de aceasta, inclusiv convertoare online: https://www.google.r...o mp3 converter

#3
wld-ro

wld-ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,084
  • Înscris: 04.09.2013
ai incercat primul link de pe google ? adica acesta ? vad ca are acolo change bit rate si inca vreo 2 optiuni de modificare a sunetului.

#4
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
multumesc .. ce nume ai? si wld-ro, ma uit

da un progr sa unesc toate amr urile sau mp3 urile (da nu pierde din calitatea si asa f slaba cand tranfsfor in mp3?) si eventual sa le dau acelasi volum? si unde nu se aude bine cuvantul pot optimiza?

nu merge nici una din ce  mi ati zis, am incercat. Cu google am cautat si eu da e varza, iti baga altceva, smecherii virusi etc...........

Edited by bubu™, 06 March 2015 - 09:44.


#5
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
adica lasati, mersi oricum

#6
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013

View Postbubu™, on 06 martie 2015 - 09:47, said:

nu merge nici una din ce  mi ati zis, am incercat. Cu google am cautat si eu da e varza, iti baga altceva, smecherii virusi etc...........

Pai nu ti-am zis? De ce nu incerci un convertor online? In felul acesta nu te alegi cu AdWare, ci cel mult cu reclamele care iti apar in pagina de web daca nu folosesti un blocker...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate