Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...
 

amr to mp3

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
sal,nu reusesc sa gasesc @$#$##$@#$ un amr to mp3 converter free, am un orange dabi pe care imi inregistrez visele si cand redau amr ul pe tel se aude f incet si vreau in mp3 sa maresc vol mersi

#2
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Exista destule aplicatii capabile de aceasta, inclusiv convertoare online: https://www.google.r...o mp3 converter

#3
wld-ro

wld-ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,112
  • Înscris: 04.09.2013
ai incercat primul link de pe google ? adica acesta ? vad ca are acolo change bit rate si inca vreo 2 optiuni de modificare a sunetului.

#4
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
multumesc .. ce nume ai? si wld-ro, ma uit

da un progr sa unesc toate amr urile sau mp3 urile (da nu pierde din calitatea si asa f slaba cand tranfsfor in mp3?) si eventual sa le dau acelasi volum? si unde nu se aude bine cuvantul pot optimiza?

nu merge nici una din ce  mi ati zis, am incercat. Cu google am cautat si eu da e varza, iti baga altceva, smecherii virusi etc...........

Edited by bubu™, 06 March 2015 - 09:44.


#5
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
adica lasati, mersi oricum

#6
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013

View Postbubu™, on 06 martie 2015 - 09:47, said:

nu merge nici una din ce  mi ati zis, am incercat. Cu google am cautat si eu da e varza, iti baga altceva, smecherii virusi etc...........

Pai nu ti-am zis? De ce nu incerci un convertor online? In felul acesta nu te alegi cu AdWare, ci cel mult cu reclamele care iti apar in pagina de web daca nu folosesti un blocker...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate