Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

sony vaio SVF15A1M2ES

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
petrushinio

petrushinio

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.03.2015
Buna ziua. am nevoie de un sfat . am windows preinstalat la acest model  ,windows 8 . am incercat de 2 ori sa fac upgrade la 8.1 . totul a mers bine,ma refer la instalre dar leptopul in general se  misca greu fata de wind 8 . de obicei am dat un refresh la wind sa l aduc inapoi la wind 8 si de fiecare data a mers perfect . in general ma tine vreo 4 luni un refresh pana can windows ul incepe sa faca urat . citisem pe alte forumuri despre recovery si am creat pe 5 cd uri. ultima data am zis hai sa ii dau un reinstall la windows adica sa fie ca la inceput -factory settings. la inceput mergea struna fara nici o problema
.asa si am facut. totul a mers bine cu instalatul dar in general totul acum merge rau . leptopul se misca foarte incet ,se blocheaza , chiar nu ma asteptam la asa ceva . cand instalez ceva dureaza o vesnicie. nu stiu ce sa zic . ma gandeam sa mi cumpar un wind 8.1 si sa il instalez  dar acum am citit despre drivere ca nu prea gasesti pt anumite modele . un sfat , o idei va rog . va multumesc

#2
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,843
  • Înscris: 01.12.2003
http://www.sony.co.u...2E/list#os3   Ai totul aici.

#3
petrushinio

petrushinio

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.03.2015
de asta stiam si eu ,oricum multumesc.deci tu zici sa mi cumpar wind8.1 ?.eu am vazut pe forum persoane plangandu se de web cam .,ca nu gasesc drivere si alte drivere .

#4
petrushinio

petrushinio

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.03.2015
Nimeni ,nimic ?   Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate