Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

CAR (Casa de Ajutor Reciproc)

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
xaloground

xaloground

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.03.2015
Buna ziua,ma poate ajuta cineva cu informatii legate de ce prevede munca la o filiala CAR? multumesc

#2
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,826
  • Înscris: 18.12.2007
Da, angajatorul.
De unde sa stim noi ce post te intereseaza? Daca te angajezi ca femeie de serviciu o sa trebuiasca sa dai cu matura/aspiratorul, daca te angajezi ca secretara o sa ai de mutat hartii si sa ii organizezi agenda sefului si asa mai departe...

Edited by AlexEn, 04 March 2015 - 15:46.


#3
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Depinde, seful de filiala face una, femeia de serviciu, alta.

#4
xaloground

xaloground

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.03.2015
Pai nu stiu ce functie,mi s-a spus ca s-ar putea sa apara un loc liber intr-o filiala,mai multe detalii nu stiu.De asta intreb,nu este vorba de femeie de servici sau director de filiala,atunci nu mai intrebam.Ma intereseaza in mare cu ce se ocupa un angajat pe profilul asta de activitate.

#5
1741010

1741010

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 28.03.2010
Probabil casier. Incasezi bani , tai chitante , dai bani la cei care au cereri aprobate......

#6
xaloground

xaloground

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.03.2015
...spuse "rumegus"...
   Rumegus de ce naiba raspunzi daca nu ajuti cu nimic si te simti deranjat de intrebarea mea?  nu cunosti conjunctura in care mi s-a spus treaba asta asa ca nu emite judecati de 2 lei.Te oblig eu sa imi raspunzi?zici ca am dat in cap la cineva.Nu stiu tu ce ai putea face in campul muncii cu o atitudine de genul asta,daca unul ca tine isi gaseste servici este grav.
   Multumesc 1741010 pentru raspuns si pentru ca ai acordat atentie intrebarii mele spre deosebire de ceilalti.Dar eu pe forumul asta nu mai pun nici o intrebare.Am fost cat se poate de politicos si mi s-a raspuns ca la barul din colt.Nu se poate asa ceva,Va rog sa inchideti topicul si daca se poate si contul meu.Amabila lumea pe forumurile din Romania.

O zi buna

Edited by xaloground, 04 March 2015 - 17:49.


#7
shelder

shelder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 28.10.2012

View Postxaloground, on 04 martie 2015 - 17:19, said:

...eu pe forumul asta nu mai pun nici o intrebare.Am fost cat se poate de politicos si mi s-a raspuns ca la barul din colt. Amabila lumea pe forumurile din Romania.
mare dreptate are. multi aici pe forum doar sa luati la misto stiti. raspundeti doar ca sa primiti atentie. nu va pasa ca jigniti. in schimb cand aveti voi o problema vreti sa vi se raspunda frumos. mare mare dreptate are omul asta. plin de troli si admini care nu fac nimic in privinta asta.
cand cineva cere o parere pe forum nu o face ca sa fie luat la misto si jignit, o face pentru ca are nevoie de raspunsuri. iar daca scrie cu greseli gramaticale sau nu explica bine nu e nevoie sa i se dea in cap.
daca nu raspunzi sa il ajuti cel putin nu il jigni.

#8
Byblos4

Byblos4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 26.09.2014
CAR-ul e o institutie financiara nebancara, ai carei membri platesc contributii in mod regulat si pot solicita imprumuturi (cu dobanda) la anumite intervale de timp.

Munca acolo se poate referi la munca pur administrativa - registre ale membrilor, date personale,registru de cotizatii, imprumuturi etc - , munca de contabilitate, munca de analiza a cererilor de imprumut, munca de preluare a cererilor, munca de casierie - incasare contributii, plati imprumuturi etc

Nu avem de unde sti cu exactitudine ce presupune munca pe acel post care va fi liber.


p.s.Ma indoiesc ca exista posturi disponibile de femei de serviciu, de obicei aceste servicii sunt externalizate :))

#9
babalaul

babalaul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,308
  • Înscris: 02.08.2012
Spune macar la ce te pricepi.

Edited by babalaul, 05 March 2015 - 09:32.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate