Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

Meizu mx4 vs Asus zenfone 2(4gb ram)

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Serjiniooo93

Serjiniooo93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 07.01.2014
Am vazut ca cei de la altex au pus in vanzare modelul de la meizu. Insa nu stiu ce sa fac, sa astept sa vad ce preturi vor fi luni 9 martie la lansare, sau sa merg pe meizu?

#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,857
  • Înscris: 06.01.2008
Inca nu se stie sigur ce pret va avea varianta de Zenfone 2 cu 4GB ram, dar conform bursei zvonurilor se pare va depasi 2000RON la lansare.

Edited by Hider141, 04 March 2015 - 15:48.


#3
johnsmith07

johnsmith07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 621
  • Înscris: 24.10.2014
de ce nu  il comanzi direct de pe site-ul lor oficial? intr-adevar, nu stiu cum poti rezolva cu garantia, dar nici in altex nu as avea incredere sa-mi "mestereasca" un tel de 500$, in caz ca se strica!

#4
docristi

docristi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 03.12.2007
eu nu inteleg de ce e asa ieftin la Altex? adica 450$ pe site-ul oficial = 1.800 lei. Aia de la Altex l-au cumparat acu 6 luni cand era dolarul 3.2 lei? si asa iese pretul 1450 lei. Chiar asa generosi sa fie, sau nu le-a iesit socoteala in China? (o fi cumparat vreun fake?)

Edited by docristi, 04 March 2015 - 16:40.


#5
Serjiniooo93

Serjiniooo93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 07.01.2014
Daca varianta de 4gb ram va fi 400$ cu siguranta va fi un best buy, ramane de vazut ce preturi vor fi luni 9 martie, atunci se lanseaza in Taiwan.

#6
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,262
  • Înscris: 19.08.2007
Ca se lanseaza e una dar pana apuci sa-l ai livrat in romania e posibil sa mai treaca cateva luni bune.

#7
Serjiniooo93

Serjiniooo93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 07.01.2014
Este cineva amabil sa imi explice de ce toti fug cand aud de procesoare mediatek? In ultimele zile am cautat mai multe pareri despre meizu mx4 si toti se legau de procesor, chiar daca nu au testat telefonul, ceea ce mi se pare absurd, sa vorbesti despre ceva ce nu ai testat.

#8
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Vorbesc habarnistii, cei care nu au avut in viata lor telefon cu procesor mediatek si stiu din citite de pe net ca au fost slabe.
Acum noile procesoare mediatek gen MT6595 si cele pe 64bit MT6732/52 sunt chiar mai bune decat majoritatea snapdragon care a dat rasoleala cu ultimul model 810.

Am si telefon cu procesor mediatek MT6595, deci stiu ce vorbesc !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate