Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Voluntariat centru plasament copii

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
alexbowwow

alexbowwow

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 12.06.2010
As vrea sa fac voluntariat la un centru de plasament pentru copii din Bucuresti in weekend-uri, mai exact sa predau engleza.
Am o intrebare pentru cei care au mai facut voluntariat: ce trebuie facut mai exact suni la centru si le zici ca vrei sa faci voluntariat?

#2
BodCasa

BodCasa

    Tartaria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,759
  • Înscris: 15.04.2012
Posted Image Posted Image Posted Image
Nu te pot ajuta dar te pot Felicita.....

Succes!

#3
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

View Postalexbowwow, on 22 februarie 2015 - 16:06, said:

As vrea sa fac voluntariat la un centru de plasament pentru copii din Bucuresti in weekend-uri, mai exact sa predau engleza.
Am o intrebare pentru cei care au mai facut voluntariat: ce trebuie facut mai exact suni la centru si le zici ca vrei sa faci voluntariat?
Am auzit de la o cunostinta ca a trebuit sa dea spaga ca sa o lase sa faca voluntariat.

#4
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
contacteaza o fundatie pentru copii si ei iti fac "intrarea"

#5
nickyro

nickyro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 18.01.2015
Te duci la Directia de Protectie a Copilului arondat sectorului si intrebi acolo. Din experienta mea nu cred ca te vor accepta daca nu faci parte dintr-o organizatie non-profit cu care au parteneriate. Asta pentru ca nu vor sa dea acces celor din exterior sa vada bazaconiile care se fac in interior, daca ma intelegi.

#6
Rhini

Rhini

    Offline

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,222
  • Înscris: 29.12.2010
http://www.ajungemmari.ro

#7
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007

View Postalexbowwow, on 22 februarie 2015 - 16:06, said:

Am o intrebare pentru cei care au mai facut voluntariat: ce trebuie facut mai exact suni la centru si le zici ca vrei sa faci voluntariat?
Casa Ioana
Suni și spui exact așa, că vrei să faci voluntariat. O să închei un contract, ca să fie legal. Nimic înspăimîntător, te asigur.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate