Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Jocurile, 20 sec merg foarte bine(40-60fps) si 20 secunde lag(4-7fps)

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Orange09

Orange09

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 16.06.2014
Asa si trebuia sa incepi Posted Image

#20
Griggson

Griggson

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 16.02.2015
Am facut clean install la Windows 8. Eu cred ca ar putea fi o problema de la driverul placii video, dar nu gasesc o versiune anterioara sa o pot instala. Am cautat si pe forumuri internationale dar si mai spunea de un conflict intre driverul de la placa de sunet Realtek cu driverul placii video, dar nici asta nu am reusit sa ii dau de cap.

#21
Orange09

Orange09

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 16.06.2014
Mai e problema?

#22
Griggson

Griggson

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 16.02.2015
Problema mai e, dar am schimbat acum procesorul cu unul mai slab AMD Athlon 64 3000 cred si in San Andreas are un fps constant de 30-40. Deci posibil ca asta sa fie problema. Multumesc ca m-ati ajutat, o sa revin cu update daca sigur asta e problema.

#23
Griggson

Griggson

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 16.02.2015
UPDATE: Se pare ca procesorul este "stricat", pe un single core de 2,21 merge bine si fara lag. Va multumesc ca m-ati ajutat cu aceasta problema.

UPDATE: Posted Image procesorul nu are nimic se pare ca placa de baza e problema. LINK

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate