Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

reguli pentru retragere numerar din casa de pariuri

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
jijierazvan

jijierazvan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 20.01.2012
Buna ziua, am 17 ani si vreau sa-mi fac cont la o casa de pariuri online si voiam sa stiu daca afecteaza cu ceva faptul ca selectez data nasterii cu un an in plus. Cand retrag in contul meu bancar verifica daca datele de nastere corespund ? De asemenea, as dori sa-mi spuneti ce casa de pariuri imi recomandati avand in vedere ca bet365 nu mai este valabila.

Va rog nu incepeti cu comentariile de genul "ai 17 ani, du-te la scaola si lasa pariurile" etc si incercati sa fiti folositori. Multumesc !

#2
Dares

Dares

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,920
  • Înscris: 04.07.2010
Se fac verificari la prima retragere, se solicita de obicei copie dupa buletin, asa ca nu te sfatuiesc sa incerci.
Alternative la bet365 ar fi unibet si sportingbet.

#3
Costi87

Costi87

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 165
  • Înscris: 16.10.2013

View Postjijierazvan, on 01 februarie 2015 - 21:21, said:

ce casa de pariuri imi recomandati avand in vedere ca bet365 nu mai este valabila.

Au patit ceva aia de la bet365 ? Fara misto, chiar intreb de curiozitate.

#4
liviu_np

liviu_np

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,192
  • Înscris: 05.06.2006
Incerc sa fiu folositor: „ai 17 ani, du-te la scoala si lasa pariurile“. Sunt exact vorbele tale.
Ca sa fiu si mai folositor. Incearca sa termini 12 clase cu bacalaureat si pe urma mai vorbim.

Cunosc familii care s-au destramat sau si-au pierdut apartamentele jucand la pacanele sau la alte variante de tipul castigurilor „peste noapte“.

De asemenea nu stiu pe nimeni dintre cei cu carte sa fi cazut in patima asta.

#5
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
Lasa-i ma sa cheltuie la pacanele sa vanda pe masa si pe tacsu. Uite asa gasesti lucruri ieftine, apartamente ieftine, chisda ieftina sau aproape gratis.

Trebuie sa trec la semnatura veche.

#6
OmulLLORT

OmulLLORT

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,756
  • Înscris: 06.09.2014
ai 17 ani, du-te la scaola si lasa pariurile

Quote

incercati sa fiti folositori
tu esti ?

Super Chief, sunt cu totul de acord cu semnatura ta.

Edited by OmulLLORT, 01 February 2015 - 21:59.


#7
Edgar_04

Edgar_04

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 10.10.2014

View PostCosti87, on 01 februarie 2015 - 21:43, said:

Au patit ceva aia de la bet365 ? Fara misto, chiar intreb de curiozitate.

Nu au patit nimic cei de la bet365,doar ca am inteles ca nu mai accepta conturi noi din Romania (si alte cateva tari) Cei ce au deja conturi la ei sunt ok,nu sunt afectati cu nimic.Si eu am cont acolo si totul decurge normal.Cred ca nu le convine ceva la legislatiile anumitor tari.Ce e fain la siteurile de pariuri online este faptul ca nu esti impozitat de stat la castigurile de peste 600 lei.Eu am patit anul trecut,am castigat 4000 lei la pariuri (la loterie) si din start mi-a luat statul 25%.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate