Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Achizitie telefon 600 de lei

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1
2Bad2Real

2Bad2Real

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 591
  • Înscris: 27.08.2014
Ma cam uit de o luna doua pe partea de telefoane a platformei online softpedia. Sunt pe follow la mai multe telefoane, Allview, Phillips, Xiaomi, Nokia. Am citit multe pro si contra, preturile pe piata romaneasca mereu variaza, cand e 600, cand e 700, cand e 500, depinde cum le prinzi. (Ieri a fost Allview P6 Life la 390 de lei la PcGarage)In momentul de fata am in vedere urmatoarele telefoane daca se vor incadra in bugetul precizat: 1.Allview P6 Life Dual Core, 2.Allview V1 Viper, 3.Xiaomi Redmi 1s/2/2s etc. (depinde de preturile acestora si ce modele vor mai scoate), 4.Phillips S398. Altceva nu am gasit sa ma incante, astept pareri ! Multumesc anticipat !

#2
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Pai daca te tot uiti de o luna sigur ai mai strans ceva banuti si poti sa suplimentezi bugetul... Daca nu, atunci luna viitoare!

#3
catalin_petrescu

catalin_petrescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,898
  • Înscris: 08.01.2014
Daca vrei baterie mai buna, urmareste reducerile la LG G2 Mini, L90 (D405), L90 Dual (D410) pe price.ro

#4
2Bad2Real

2Bad2Real

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 591
  • Înscris: 27.08.2014
ricky numai tu ai inteles ce ai vrut sa spui acolo.

catalin multumesc de raspuns, dar cred ca toate lg-uri mentionate de tine sar de bugetul meu din pacate.Posted Image

View Post2Bad2Real, on 31 ianuarie 2015 - 00:32, said:

Ma cam uit de o luna doua pe partea de telefoane a platformei online softpedia. Sunt pe follow la mai multe telefoane, Allview, Phillips, Xiaomi, Nokia. Am citit multe pro si contra, preturile pe piata romaneasca mereu variaza, cand e 600, cand e 700, cand e 500, depinde cum le prinzi. (Ieri a fost Allview P6 Life la 390 de lei la PcGarage)In momentul de fata am in vedere urmatoarele telefoane daca se vor incadra in bugetul precizat: 1.Allview P6 Life Dual Core, 2.Allview V1 Viper, 3.Xiaomi Redmi 1s/2/2s etc. (depinde de preturile acestora si ce modele vor mai scoate), 4.Phillips S398. Altceva nu am gasit sa ma incante, astept pareri ! Multumesc anticipat !

O mica greseala, a fost la 490 de lei, nu la 390. Banii ii obtin luna aceasta, incepand cu 1 februarie, respectiv suma de 600 de lei, de aceea ma uit de o luna, sa vad unde sa ma infig in gama de telefoane, sa am o arie larga de unde alege si ma sa informez corect despre toate produsele, performante, etc.

#5
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,851
  • Înscris: 25.01.2007
Deci urmaresti de doua luni forumul si nu ai inteles ca allview e la categoria petarde pocnitori?
si ca p6 life campionul lor? macar ai lecturat topicului lui?

#6
2Bad2Real

2Bad2Real

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 591
  • Înscris: 27.08.2014
Da, am lecturat destul de bine, dar am dat si de oameni care-l lauda din multe puncte de vedere ( ecran, rezolutie, claritate ). Nu am detinut nici un smartphone ultima generatie, inca detin un vodafone smart 2, si cred ca orice telefon actual il depaseste pe mosneagul meu. Va rog frumos, daca puteti dati recomandari, nu critici, observatii, comentarii fara rost si mustrari. Nu ma ajuta deloc sa-mi gasesc telefonul potrivit.

#7
csgabe

csgabe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,522
  • Înscris: 08.12.2009
Samsung Galaxy Core Prime:
http://www.ilexgsm.r...LTE-8GB--Black/

#8
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012

View Post2Bad2Real, on 31 ianuarie 2015 - 14:39, said:

Va rog frumos, daca puteti dati recomandari, nu critici, observatii, comentarii fara rost si mustrari. Nu ma ajuta deloc sa-mi gasesc telefonul potrivit.
Inseamna ca pentru comentariul asta ai venit aici
Ia oliviu e cel mai tare cel mai misto cea mai misto rezolutie...
Gata acum poti sa l cumperi.

#9
DarkUser

DarkUser

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 685
  • Înscris: 29.03.2011
Nu cumpara Allview. Am avut Redmi 1S cumparat de la noi si l-am returnat. Desi poate crezi ca nu-i un telefon bun am prieteni care au Redmi 1S (din China) care functioneaza impecabil si, de aceea, pentru ca abia a aparut vreau sa cumpar Redmi 2 (141 $). Obligatoriu, daca te hotarasti la acest model/brand sa-l comanzi din China. Ai garantie un an, daca ai probleme cu el te costa aproximativ 70 de lei sa-l trimiti inapoi. La noi sunt multe refurbished. O zi buna !

L.E. despre Philips nu stiu nimic, poate topicul dedicat iti poate oferi mai multe informatii

Edited by DarkUser, 31 January 2015 - 16:02.


#10
2Bad2Real

2Bad2Real

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 591
  • Înscris: 27.08.2014
Mai bine te abtii alin, de cat sa dai cu ea de gard. N-ai alta ocupatie decat sa scrii aiurea pe forum? Nu cred ca ai testat tu personal toate tipurile de telefoane, iti dai si tu cu parerea ca majoritatea de pe aici din ce cititi pe internet si vedeti pe youtube. Daca esti in stare sa recomanzi un telefon, recomanda, daca nu joc de glezne, nu-ti da cu parerea pentru ce am venit eu aici.

Edited by 2Bad2Real, 31 January 2015 - 15:56.


#11
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012
Tu ai venit aici doar pentru a auzi laude despre oliviu, toti cei care aduc comentarii negative le spui sa si vada de drum...
De ce mai faceti topicuri pe aici daca tot o petarda cumparati??
Nu va mai obositi oameni buni, oliviu e cel mai tare are cea mai tare rezolutie si cel mai cel ecran, asta e tot ce vrea sa auda, alte comentarii sunt inutile.

Nu eu comentez aiurea pe forum, tu esti cel care face topicuri aiurea pe forum doar pentru a auzi niste laude, iar cand oamenii iti spun invers iti strangi jucariile si pleci...

Mergi pe oliviu e best buy!!!

#12
2Bad2Real

2Bad2Real

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 591
  • Înscris: 27.08.2014
Mai mafia din Bucuresti, eu am cerut pareri despre telefoanele incadrate in suma de 600 de lei. Tu oricum esti inutil pe aceasta postare, vad ca te-ai aprins ca un chibrit pe niste pitici pe care-i ai doar tu in cap. Nu lauda nimeni allview, dar cand arunci cu pietre ca ceva anume nu e bun, vii cu argumente, nu suntem pe tarla aici.

#13
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012
Inutil este topicul tau, tu oricum iti vei lua o pocnitoare, ai facut topicul doar ca sa fim si noi de acord cu asta, orice comentarii negative nu iti sunt utile.
Deci mergi pe oliviu ebola ulephone elepone dooogggee ied andi motoc... sunt cele mai bune nu ai cum sa dai gresi

#14
2Bad2Real

2Bad2Real

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 591
  • Înscris: 27.08.2014
Pai zi mai istetule, recomanda un telefon in suma de 600 de lei care nu este pocnitoare pentru tine si ma jur ca pe ala am sa-l iau.

#15
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012

View Post2Bad2Real, on 31 ianuarie 2015 - 00:32, said:

3.Xiaomi Redmi 1s/2/2s etc.


#16
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,851
  • Înscris: 25.01.2007
philips 398

#17
2Bad2Real

2Bad2Real

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 591
  • Înscris: 27.08.2014
Deci pica orice model de la Allview. Am vazut pe pc garage Allview Impera S la 400 de lei de la 700. Oare il dau ca-i tot pocnitoare si sa scape de el? Nu am gasit pe forum un topic dedicat acestui model.

#18
catalin_petrescu

catalin_petrescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,898
  • Înscris: 08.01.2014

View Post2Bad2Real, on 01 februarie 2015 - 00:42, said:

Deci pica orice model de la Allview.
Corect!

View Post2Bad2Real, on 01 februarie 2015 - 00:42, said:

Am vazut pe pc garage Allview Impera S la 400 de lei de la 700. Oare il dau ca-i tot pocnitoare si sa scape de el? Nu am gasit pe forum un topic dedicat acestui model.
Cu Windows: Lumia 535 Dual-SIM 490 lei www.sigmanet.ro/telefon-mobil-microsoft-lumia-535-dual-sim-windows-8-1-3g-black

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate