Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Documente recente in calculator

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
AlexxTM

AlexxTM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 774
  • Înscris: 26.08.2014
Plecand de la mult celebrul windows apoi continuant cu programe,browsere,si terminand cu linux toate au default ''history enable''si tu ca utilizator trebuie sa cauti metode sa  dezactivezi.De ce dorinta asta a tuturor programatorilor?De ce nu este invers adica sa fi default''history disablle''apo sa cauti tu metode si programe sa activezi .Am linux mint cu interfata kde si mai mare frumusestea in fata in start meniu//recently uses aplication and files''care bineanteles nu exista optiunea sai disable sau iunca nu am gasito eu.zicea lumea ca M$ e implementat default in windows10 sa rimita automat la ei ,vezi doamne ca e vorba de buguri tot ce faci pe pc dar la linux nu ma asteptam la asa ceva ,si la youtube e la fel,intri acum si vezi o buca,o preche de sani apoi de fiecare data cand intri numai asta e la recomandari,si gata vede sotia/gagiga  la ce te uiti tu

Edited by AlexxTM, 30 January 2015 - 12:53.


#2
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,780
  • Înscris: 06.09.2004
Posted Image mi-ai infrumusetat ziua, trecand peste gramatica ilizibila, erorile de logica au facut din acest text cea mai savuroasa lectura de pe acest forum de multa vreme incoace.

on-topic - statistic, majoritatea utilizatorilor prefera sa aiba istoric. inclusiv eu.

Edited by born2lose, 30 January 2015 - 13:07.


#3
Ruben56

Ruben56

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,820
  • Înscris: 05.12.2013
http://www.librarie....Academia-Romana

#4
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Calculatoarele au devenit o extensie a mintii noastre, poti sa gasesti acolo toti gargaunii.
Asa cum nu lasi decit pe foarte putini la tine in cap, poate pe nimeni, asa nu trebuie sa lasi nici la calculator.

#5
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,114
  • Înscris: 04.02.2011
Cam subțire, era loc de dezvoltat, acuma...

View PostAlexxTM, on 30 ianuarie 2015 - 12:49, said:

si la youtube e la fel,intri acum si vezi o buca,o preche de sani apoi de fiecare data cand intri numai asta e la recomandari,si gata vede sotia/gagiga  la ce te uiti tu
Să vadă, i-am spus de la început că nu sunt ghei :P

Dar da, deacord, ar trebui să poți șterge istoria, deacord cu tine.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate