Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Ma puteti ajuta?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
ariel

ariel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.11.2005
Am observat in factura VDF niste sms catre parteneri VDF. Am cerut lamuriri si mi s-a spus ca acele numere apartin firmei TERACOMM. Am incercat sa iau legatura si cu acestia, fara nici un rezultat.

Scriu aici in speranta ca s-a mai intalnit si altcineva cu aceasta problema: Stie cineva catre ce site sunt trimise sms cu nr. : 1235 si 1303?

Multumesc.

#2
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,112
  • Înscris: 22.01.2004
http://ro.gate2fun.com/

gate2fun - cel mai bun portal de divertisment online. Serviciile sunt oferite doar in scopul divertismentului, doar persoanelor peste 18 ani care locuiesc pe teritoriul Romaniei. Preturile serviciilor variaza, dupa cum urmeaza: SMS la 1235: 1,00 eur + TVA/SMS trimis (tarif valabil in toate retelele mobile din Romania); SMS la 1270: 2.00 eur + TVA/SMS trimis (tarif valabil in toate retelele mobile din Romania); SMS la 1303: 2,99 eur + TVA/SMS trimis (tarif valabil in toate retelele mobile din Romania); SMS la 7472: 5,00 eur + TVA/SMS primit (tarif valabil in toate retelele mobile din Romania); SMS la 7611: 10.00 eur + TVA/SMS primit (tarif valabil numai in reteaua mobila Cosmote); Apel la 1235: 1,00 eur/min. + TVA (tarif valabil numai in retelele mobile Orange si Vodafone). In urma utilizarii serviciilor, confirmati ca sunteti de acord cu termenii si conditiile de utilizare. Ajutor: tel. 0314255073 (tarif normal). Program de lucru: 09:00-18:00 (luni – vineri).

#3
tidicristi

tidicristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,276
  • Înscris: 06.08.2007
Vezi aici , trebuie sa : "Pentru a anula abonamentul, trimite un SMS cu STOP FC la 1221, 0.05 eur+TVA/SMS trimis. Pentru a putea utiliza acest serviciu, va trebui sa ai functia WAP/GPRS activata in telefonul tau mobil." -> http://forum.softped...a-pe-banii-mei/

#4
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Ai copii care au acces la telefonul tau?pune-i cod.

#5
Gabyyy93

Gabyyy93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 17.12.2009
Am avut si eu un Samsung C3530 cumparat de la orange la abonament si cand intram in jocuri, daca nu citeam cu atentie si dadeam ok ma taxa cu 3 euro sau ceva de genul. Cum a zis si @myshyk daca ai copii, e posibil ca unul din ei sa fi intrat in jocuri si sa-ti fi facut cost.

Edited by Gabyyy93, 26 January 2015 - 18:12.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate