Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Facebook-Mesaje

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
annnna13

annnna13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 20.05.2014

Buna, de ce pe Facebook, in Inbox imi apar toate mesajele citite, chiar si alea pe care le-am lasat anumit necitite, sa nu le apara "Seen" celor carora nu le-am raspuns. Aveam vreo 20 necitite. Mi s-a virusat contul, sau e de la Facebook? Aveti si voi mesaje pe care le-ati lasat necitite si apar citite? Sau mi-a spart cineva parola?


#2
BlueSoon

BlueSoon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,526
  • Înscris: 10.06.2006
Daca ti-ar fi spart cineva parola/contul ai fi fost notificata. Mai degraba ti-a folosit cineva pc ul sau telefonul de pe care te logai tu si astfel n-a mai fost nevoie sa "sparga" nimic

#3
annnna13

annnna13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 20.05.2014

View PostBlueSoon, on 29 decembrie 2014 - 01:19, said:

Daca ti-ar fi spart cineva parola/contul ai fi fost notificata. Mai degraba ti-a folosit cineva pc ul sau telefonul de pe care te logai tu si astfel n-a mai fost nevoie sa "sparga" nimic

nu am lasat telefonul pe nicaieri, mereu a fost cu mine, iar la pc nu a stat nimeni..

e un bug?

#4
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013
Vezi aici de unde-ti apare ca esti logata :).
https://www.facebook...n=sessions

#5
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004

View Postannnna13, on 29 decembrie 2014 - 00:57, said:

    Buna, de ce pe Facebook, in Inbox imi apar toate mesajele citite, chiar si alea pe care le-am lasat anumit necitite, sa nu le apara "Seen" celor carora nu le-am raspuns. Aveam vreo 20 necitite. Mi s-a virusat contul, sau e de la Facebook? Aveti si voi mesaje pe care le-ati lasat necitite si apar citite? Sau mi-a spart cineva parola?
Da' cu antivirusul pe PC/laptop cum stai? Poate ti s-a "virusat" PCul si/sau telefonul, nu contul de Facebook.
Pe cate alte conturi folosesti aceeasi parola?
Cine ti-a instalat Sistemul de Operare si ce versiune este?

#6
annnna13

annnna13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 20.05.2014

View Postdexterash, on 29 decembrie 2014 - 05:53, said:

Da' cu antivirusul pe PC/laptop cum stai? Poate ti s-a "virusat" PCul si/sau telefonul, nu contul de Facebook.
Pe cate alte conturi folosesti aceeasi parola?
Cine ti-a instalat Sistemul de Operare si ce versiune este?

Pai tot cam acum 3 zile mi s-a virusat si pc-ul, mi se deschideau 100 de ferestre, hard-urile apareau goale dupa care iar aveau fisiere in ele, si acum nici nu-l mai pot deschide din cauza virusilor, trebuie sa reinstalez windows-ul. Aveam un windows 7 pe el, si pc-ul meu era plea slab pt asa ceva...Dar asta cu mesajele am observat-o dupa ce mi s-a virusat pc ul, intrasem de pe un laptop si am observat ca imi apar toate mesajele citite.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate