Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 

Fan Courier lucreaza pe 31 decembrie ?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Razvan11

Razvan11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 26.11.2011
Salutare,am facut o comanda si inca nu e sigur daca ajunge marti sau miercuri,din cate stiu marti se lucreaza normal,dar miercuri ? Am intrat pe site la ei dar acolo nu exista nici o informatie privitoare la data de 31,doar zilele libere de Craciun sunt mentionate(25-27)pe Facebook.

#2
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008
Si noi crezi ca lucram la Fan sa stim? Teoretic, 31 e zi lucratoare. Practic, mai bine ii suni si ii intrebi.

#3
jumborom

jumborom

    E bine așa cum e.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,616
  • Înscris: 25.11.2007
Pe 1 Decembrie, cand era liber, au lucrat.

La cati apeleaza la ei pentru trimiteri, cred ca o sa livreze si Revelionul baietii astia.

#4
adishor

adishor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 16.11.2004
Miercuri lucreaza pana la ora 14.
http://www.fancourie...ov-Dec-2014.pdf

Edited by adishor, 28 December 2014 - 19:19.


#5
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Din experienta mea, pe Fan Courier nu poti pune baza. Cel putin din experienta mea, sunt cea mai jegoasa firma de distributie.
Ultima "aventura" cu ei e o comanda la emag din 8 decembrie, care pana acum nu mi-a ajuns. E vorba de doua carti.
Dupa cum se poate observa in data de 10 decembrie era in depozitul lor din Bucuresti, dupa 8 zile a ajuns la Piatra Neamt, iar aici, pe plan local, nu a reusit sa ajunga in 10 zile.
Asa ca eu te sfatuiesc sa te relaxezi. Nu conteaza daca lucreaza sau nu pe 31. La ei totul e o loterie.
Attached File  FC.png   261.37K   38 downloads

#6
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Venboteam
Si eu am avut experiente neplacute cu fun-ul. De 2 ori a trebuit sa merg nu mai stiu cate strazi si sa astept curierul, ca vorba nu era zona lui.
Pai atunci trimite-mi colegul care are zona aia, nu ma deranja dta..
Si cand am primit mi-a cerut sa fiu la adresa din buletin, nu la job, desi o zona si o strada centrala, langa buricul targului....
S-a strambat cand i-am platit in fise de 50 bani, ca mai marunte nu am gasit..Cand a maraiat i-am zis ca chem Politia, deoarece si fisele astea au putere circulatorie...Sa stea sa le numere, ca de aia e platit...
Asa ca nici eu NU ii recomand.

Edited by Prien, 28 December 2014 - 21:02.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate