Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Dsp manager has stopped

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
daniBIJU

daniBIJU

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 29.09.2009
Va salut !
Nou pe forum , cu o problema la tel meu Samsung s plus, versiunea android 4.2.2.
Cand conectez castile dispozitivului meu imi apare mesaj cu " din pacate, DSP Manager a fost oprit ", apas 'Ok' si.n fractiune de sec reapare. Numai la deconectarea castilor nu.mi mai apare mesajul. Am incercat sa schimb castile si din nefericire aceeasi problema.
Ca solutii am resetat tel si degeaba...
Mentionez ca, chiar daca imi apare acest mesaj - in timpul ok-ului erorii - reusesc sa dau play... moment in care chiar daca acest mesaj/eroare imi apare muzica se aude in casti

Attached Files


Edited by daniBIJU, 27 December 2014 - 19:44.


#2
shelder

shelder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 28.10.2012
din moment ce nu te afecteaza cu nimic de ce te deranjeaza?

#3
daniBIJU

daniBIJU

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 29.09.2009

 shelder, on 27 decembrie 2014 - 21:11, said:

din moment ce nu te afecteaza cu nimic de ce te deranjeaza?


Deranjeaza, fiindca: 1.nu pot schimba melodiile/ 2.nu pot scrie un mesaj in timpul rularii player-ului/ 3.nu pot raspunde la telefon cu castile in mobil ..... eu caut niste sfaturi in rezolvarea problemei . Pe net ... foarte putin pe niste site-uri straine.

Cand conectez castile dispozitivului meu imi apare mesaj cu " din pacate, DSP Manager a fost oprit ", apas 'Ok' si.n fractiune de sec reapare. Numai la deconectarea castilor nu.mi mai apare mesajul. Am incercat sa schimb castile si din nefericire aceeasi problema.
Ca solutii am resetat tel si degeaba...
Mentionez ca, chiar daca imi apare acest mesaj - in timpul ok-ului erorii - reusesc sa dau play... moment in care chiar daca acest mesaj/eroare imi apare muzica se aude in casti

#4
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Tu ai versiunea de Android 4.2.2 stock sau e o versiune customizata?
Pe Google te-ai uitat: dsp manager has stopped?
Din cate observ e o problema ce apare des pe versiuni de Android customizate, cum e spre exemplu CyanogenMod.
Poate ai mai multe sanse daca scrii pe topicul dedicat telefonului: Samsung I9001 Galaxy S Plus


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate