Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 

Taxa ramburs PCGARAGE

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
mihai_costea

mihai_costea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 714
  • Înscris: 31.12.2013
Buna ziua, vreau sa comand 3 proguse de la firma mentionata mai sus. As dori sa stiu daca taxa ramburs se plateste pentru fiecare produs in parte sau, fiind 1 singura comanda, platesc doar o taxa? Taxa la plata ramburs este 12,40 RON si nu stiu daca platesc doar atat sau o platesc pentru fiecare produs in parte. Multumesc anticipat.

Edited by mihai_costea, 27 December 2014 - 18:02.


#2
OmulLLORT

OmulLLORT

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,756
  • Înscris: 06.09.2014
e aproape 2015 si nu stii sa comanzi online
intreaba-i pe ei

#3
sanderoalex

sanderoalex

    Nefumător înrăit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,653
  • Înscris: 26.03.2009
o  singura  data  pe  aceeasi  comanda.la  plata  anticipata(  card,opv)  nu  mai  platesti  taxa!

#4
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
Pune-le toate in cos, Costele, si la final iti arata taxa de transport si costul final. Daca iei un frigider cred ca e mai mare taxa de transport, in rest da, aia e pe toata livrarea, nu ti-o calculeaza pe produse individual.

#5
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,732
  • Înscris: 28.12.2008
Doar odată pe comandă.

#6
mihai_costea

mihai_costea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 714
  • Înscris: 31.12.2013

View PostMizu, on 27 decembrie 2014 - 18:01, said:

Pune-le toate in cos, Costele, si la final iti arata taxa de transport si costul final. Daca iei un frigider cred ca e mai mare taxa de transport, in rest da, aia e pe toata livrarea, nu ti-o calculeaza pe produse individual.
Multumesc de raspuns, intradevar arata ca taxa ar fii platita o singura data dar voiam sa ma asigur, nu de alta dar nu vreau sa ma pacalesc.

#7
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,622
  • Înscris: 12.02.2008
Orice ai face, cu garajul tot te pacalesti

#8
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,023
  • Înscris: 08.08.2002
Si generalizand orice ai cumpara din Romania online tot te pacalesti deci mai bine cumperi numai de pe amazon ...

Si revenind on-topic PCG pe partea de site mie mi-se pare ca stau cel mai bine de la noi, trebuie sigur sa si citesti ce-ti apare in momentul cand bifezi ceva.

Edited by MD, 27 December 2014 - 19:07.


#9
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,040
  • Înscris: 26.04.2007
raspunsul corect este dat de #7 ...

#10
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,860
  • Înscris: 25.01.2007
Voi ati cumparat vreodaca cu plata in cont bancar?
Pe site zice ca ma duc cu o factura proforma la banca platesc si ei apoi livreaza.
Pana aici toate bune, am facut comanda, dar ea apare pe site Comanda dumneavoastra este pregatita pentru livrare., la livrare e trecuta gratuita...
Factura aia proforma ar trebui sa o primesc pe mail, sa o gasesc pe site la contul meu, nu?

#11
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,860
  • Înscris: 25.01.2007
pana lu le-am dat mesaj, am asteptat ca prostul.
dupa mesaj in 2 minute am avut proforma.
banuiesc ca daca nu lasam bifat "comanda fara operator" ma baga si pe mine cineva in seama azi.

#12
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,860
  • Înscris: 25.01.2007
pana la urma s-au miscat cu talent. la ora 4 am platit, la 5 le-a intrat banul in cont, la 6 coletul era pregatit, asta noapte a ajuns in oras, dimineata a ajuns coletul la mine.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate