Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deadpool & Wolverine (2023)

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...
 Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital
 Ce valoare stabiliti la RSSI la u...

Sony FH 10W reparatie

Monitor cu consum URIAS

Topul rușinii la nivelul PE
 probleme domeniu sau configuratie...

Se poate vedea on-line filmul ...

Mazda 3 IV Sedan 2.0 e-SkyActiv-G...

NATO - Articolul 5
 

Eroare

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
robbertyno

robbertyno

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.07.2009
Salut softpedia...Sarbatori fericite la toti!!! Am instalat un joc de billiard, Poolians, am cont premium, am reinstalat win 7 fara problem, toate updaturile la zi, antivirus Norton cu licenta originala, nu crack....nu pot sa ma loghez in joc cu nii un cont: imi zice Error: can not open output file. si ma logheaza automat ca user guest. Precizez ca in momentul cand deschid Poolians.exe se deschide o fereastra mica(e ceva normal) imi arata ca se face update-ul pentru cand il deschiZi pt prima oara si imi arata eroarea aia...o rezolvare ceva va rog frumos?

#2
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,330
  • Înscris: 24.05.2010
Ai pretentia sa cunoastem jocul, sa stim ce eroare iti da exact si te credem ca ai si totul original :)))

O poza? o filmare... poate fisierul nu exista sau windows-ul/antivirusul nu ii da voie sa deschida acel fisier

#3
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
Da-le mail alora de la Pulians, e problema lor cu scriptul.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate