Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Recomandare monitor pentru PS4

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
MrGadgetGuy

MrGadgetGuy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 23.07.2014
Salut,

Poate cineva sa-mi recomande un monitor pentru ps4, la un buget de aproximativ 600 ron?

Merci si Craciun Fericit !

#2
Chifteluta

Chifteluta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 838
  • Înscris: 03.02.2007
Nu inteleg ce ar avea in plus un monitor "pentru PS 4"!? Ideea este sa aiba intrare HDMI, raspuns <5 ms, diagonala cat vrei tu, buget cat ai, si cam ce marca preferi. In rest, ca in multe altele, calitatea este in general data de pretul de achizitie. Bafta la cautare pe NET. Nu tot ce iti recomanda altii se potriveste pentru tine.

#3
MrGadgetGuy

MrGadgetGuy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 23.07.2014
Multumesc pentru sfaturi. Motivul ptr care am spus de PS4 este pentru ca vreau sa il flosesc doar ptr jocuri ca BF4 si Destiny. Dupa toate cautarile mele, m-am oprit la cele 2

AOC 23.6" e2461Fwh la evomag sau LED IPS Dell 23'' Slim, Wide, Full HD, HDMI, Negru, S2340L la emag

N-am nevoie de port DVI sau de built in speaker jack. Prioritar este displayul

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate