Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Problema incarcare Samsung Galaxy Express 2

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Aleyxutzu

Aleyxutzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.03.2011
Treaba e foarte simpla, dar sper ca nu e una grava. Am telefonul in acest moment. Il bag la incarcat, dupa 5 minute cam asa incepe sa se miste greu , adica merge bine 3-4 secunde dupa care efectiv ii ingheata ecranul 1-2 secunde ( e ca un lag mai mare ca sa zic asa ) si am mai observat ca se incarca mai greu bateria. Daca bag telefonul la incarcat si il restartez, bateria se incarca mai repede si nu mai am lag-ul respectiv. De ce? De ce doar cand il bag la incarcat si dupa dau restart telefonului merge normal? E normal sa faca chestia asta?

#2
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
de 4 aproape pe forum si inca n-ai auzit sau vazut functia search?

te durea daca scriai pe topicul dedicat?

#3
Aleyxutzu

Aleyxutzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.03.2011
Nu stiu ce ai vrut sa scrii la inceput. dar daca am inteles bine vreau sa te lamuresc ca am mai fost pe acest forum mai demult, deci nu ma judeca privind cunostiintele despre forum si toate chestiile lui. Vad ca sunt si alte topicuri facute la fel ca al meu. Nu inteleg aceasta scarba din limbajul tau dar asta e..totusi , astept pe cineva care sa ma ajute, multumesc anticipat!

#4
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
Da este alt topic facut ca al tau tocmai pentru ca oamenii cu telefonul asta sa posteze acolo nu sa faca zeci topicuri in tot forumul pentru un singur telefon ca nu e nimeni mai special.

#5
Aleyxutzu

Aleyxutzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.03.2011
Ok, am inteles, cat mai multe persoane dati-mi in cap. Multumesc. Posted Image Nu stiu cum mi-am permis sa fac asta...vad ca aici e forumul oamenilor fara greseala :-j
PS : nu se considera nimeni special si nu am facut topicul intentionat sa enervez eu lumea...ma rog

Edited by Aleyxutzu, 23 December 2014 - 00:57.


#6
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
Lumea posteaza in topicurile dedicate pentru ca acolo se aduna cei cu telefonul X, si asa problemele se rezolva mai usor, acolo primesti sfaturi de la cei care detin telefonul X.
Daca unu posteaza aici, altu posteaza pe nu stiu unde.... nu o sa stea nimeni cu telefonul X sa ti dea raspuns la problema ta prin nu stiu ce arie... asta e ideea cu topicurile dedicate.

#7
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
ai citit aici ca sa vezi despre ce este vorba?

"e. sa caute cu atentie (folosind functia "search") inainte de a deschide un subiect nou"

e din 2007 actualizarea facuta, nu-mi spune ca nu stiai de el

Edited by Dany_Darke, 23 December 2014 - 01:12.


#8
Aleyxutzu

Aleyxutzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.03.2011
Cat la % din membrii care vin o data pe an sa posteze un topic crezi ca retin integral acel regulament ? Ok, sunt de acord cu voi, nu va contest faptul ca trebuie respectat, dar la cineva care a postat acum nu stiu cat timp un topic nu stiu daca aveti pretentia sa faca totul dupa regulament, daca eram cineva care are o activitate zilnica mai ziceam...In fine, fie, greseala mea. Puteti sterge/inchide topicul.

Edited by Aleyxutzu, 23 December 2014 - 01:22.


#9
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
daca nu-l mai retii, il poti reciti

langa "sign out" ai si link direct catre regulament, nu ti-a sarit in ochi pana acum?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate