Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Problema fisier CSS

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
bigbang2008

bigbang2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 02.03.2008
Salut!
   Am si eu nevoie urgent de putin ajutor. Am sters din greseala codul CSS dintr-un fisier Notepad++ si apoi am salvat fisierul respectiv. Exista vreo modalitate de a reveni la codul pe care l-am pierdut?
Multumesc in avans.

Edited by bigbang2008, 20 December 2014 - 13:33.


#2
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
  • Iti versionezi codul, asa cum face orice om sanatos la cap al acestui mileniu?
  • Folosesti un editor care tine minte istoria editarilor, eventual tot graful, cum e gvim?

Edited by OriginalCopy, 20 December 2014 - 13:39.


#3
floyd69

floyd69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 15.12.2010
Daca nu gasesti o versiune mai veche pe serverul celor care iti fac hosting (ai nevoie de acces in cpanel), cred ca sansele tale de recuperare sunt cvasi-nule.

#4
bigbang2008

bigbang2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 02.03.2008

View PostOriginalCopy, on 20 decembrie 2014 - 13:34, said:

  • Iti versionezi codul, asa cum face orice om sanatos la cap al acestui mileniu?

  • Folosesti un editor care tine minte istoria editarilor, eventual tot graful, cum e gvim?

Eu caut o solutie...intrebare am pus si eu...nu cred ca erau necesare inca doua. Stiu despre sistemele de versionare. S-a intamplat de aceasta data ca oricarui 'om al acestui mileniu' ..si din oricare alt mileniu sa uit sa fac backup.

View Postfloyd69, on 20 decembrie 2014 - 13:43, said:

Daca nu gasesti o versiune mai veche pe serverul celor care iti fac hosting (ai nevoie de acces in cpanel), cred ca sansele tale de recuperare sunt cvasi-nule.

Nu am nimic online. Lucrez pe localhost. Deci trebuie sa recuperez de pe PC-ul propriu.

#5
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
3. Folosesti un clipboard avansat precum parcellite pe linux, care tine minte istoria clipboardului, si ai dat cut cand ai sters continutul?

Acestea sunt top 3 metode din workflow-ul meu care imi permit sa recuperez informatii. Fara nimic in aceasta directie, nu vad in ce masura tine problema ta de programare.

Spune-mi tu, tine de programare, sau de banala utilizare a unui calculator? Inainte de a trece la programarea unui calculator, nu trebuie sa stii sa-l folosesti?

Du-te frumusel si posteaza pe aria specifica sistemului tau de operare, caci formatul CSS are fix pix de-a face cu problema ta - putea sa fie la fel de bine un film .avi cu prosti.

Edited by OriginalCopy, 20 December 2014 - 13:53.


#6
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,193
  • Înscris: 24.02.2007
Cauta in cache'ul browser-ului cu care ai testat site-ul.
Alta solutie nu cred ca ai.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate