Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54
 Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 

The Interview(2014) o sa apara si pe dvd?

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1
JesusInDaHood

JesusInDaHood

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 30.06.2013
Cred ca ar fi foarte misto filmul. Oare va fi difuzat pana la urma? Chiar si la cinema ar fi super-misto.

#2
robylup

robylup

    ala cu bateriile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,483
  • Înscris: 27.11.2009
Sony a  anuntat raspicat ca nu il va difuza. Probabil va fii tinut la naftalina pana americanii se hotarasc sa intervina in Coreea de nord
p.s. Ce ai vrut sa spui cu "chiar si la cinema ar fii super-misto"?

Edited by robylup, 19 December 2014 - 17:19.


#3
JesusInDaHood

JesusInDaHood

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 30.06.2013

 robylup, on 19 decembrie 2014 - 17:18, said:

Sony a  anuntat raspicat ca nu il va difuza. Probabil va fii tinut la naftalina pana americanii se hotarasc sa intervina in Coreea de nord
p.s. Ce ai vrut sa spui cu "chiar si la cinema ar fii super-misto"?
Pai nu toata lumea are timp sa mearga la film atat de des, si-s sanse mici ca sa se nimereasca filmu cand pot si eu, asa ca astept sa apara pe dvd, ma duc la Altex sau Emag si-l iau de acolo, si-l vad cand am timp. Sau il trag de pe net, depinde cat de bun este. Nici nu-mi amintesc cand am vazut ultimul film..

#4
Dany noob

Dany noob

    Bad Robot

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,600
  • Înscris: 14.06.2007
Nu iti amintesti cand ai vazut ultimul film...sau nu iti amintesti cand ai vazut ultimul film bun ? Ca n-am dedus mai nimic din afirmatia aia.

#5
JesusInDaHood

JesusInDaHood

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 30.06.2013

 Dany noob, on 19 decembrie 2014 - 18:10, said:

Nu iti amintesti cand ai vazut ultimul film...sau nu iti amintesti cand ai vazut ultimul film bun ? Ca n-am dedus mai nimic din afirmatia aia.
Nu-mi aminteam cand am vazut ultimul film la modul general. Intre timp, mi-am amintit ca am vazut "Swenney Todd: The Deamon Barber of Fleet Street".

#6
robylup

robylup

    ala cu bateriile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,483
  • Înscris: 27.11.2009
Oricum nu conteaza, momentan nu o sa-l vezi nici la cinema nici pe dvd-bluray

#7
daniel:)

daniel:)

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,215
  • Înscris: 17.02.2007
A aparut online in SUA https://www.seetheinterview.com/ ... in cateva ore ar trebui sa apara si in Romania :D

#8
daniel:)

daniel:)

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,215
  • Înscris: 17.02.2007
Si au aparut si streamurile disponibile pentru toti ... vizionare placuta :D!

#9
cypryan1

cypryan1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 12.02.2014
Citat a unui USER de pe un torent !!!!!!    dar ii dau dreptate !!!!

Ce-a facut Sony cu filmul asta, toata treaba cu hackingul si astea a fost o strategie de marketing imensa. Cum altfel puteau ei sa lanseze filmul asa cum si-au propus? Iar unele site-uri inca fac propaganda cum ca Corea de nord este implicata direct in hacker-eala de la Sony, care nici macar nu s-a intamplat.
Este un film de rahat si a trebuit sa faca cumva sa-si scoata banii, acum toata lumea vrea sa-l vada. Plus ca mai vor sa arate cat de periculos este internetul necontrolat sa poata sa aprobe o lege cum era SOPA anul trecut sau acum 2 ani.
Pe IMDB are 9.9 dar avea ratingul asta de dinainte sa apara, doar pentru ca lumea vroia sa-l vada. Dupa ce multi l-au vazut, si-au scris recenziile online si au zis in unanimitate ca este o mizerie de film.

#10
MrReason

MrReason

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,266
  • Înscris: 08.10.2010
Filmul e ok(l-am vazut azi dimineata), dar nu asa extraordinar pe cat sugereaza nota imdb care probabil ca e data in semn de apreciere pt. curajul de difuza flimul. Eu i-as da cam 7/10.

@cypryan1: aia e teoria conspiratiei... studiourile mereu scot pe banda rulanta tot felul de mizerii de 2 lei si nu au nevoie de tertipuri penibile gen inscenat hackereala... iar asta nu e chiar mizerie si are si ceva nume mari pe acolo...

Edited by MrReason, 25 December 2014 - 18:54.


#11
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,940
  • Înscris: 18.10.2007
Sunt porcarii la care razi si porcarii la care te scarpini sa razi, la porcaria asta razi pur si simplu.
Merita vazut.

#12
sonnic

sonnic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 08.01.2011
A aparut filmul 1080p https://kickass.so/t...-t10001372.html

#13
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Va rog frumos sa anuntati oamenii ca acest film se poate descarca de pe torrente la calitate foarte buna.
Ar fi trist ca niste bani munciti cu greu sa se risipeasca pe o asa prostie.

Nu ma asteptam la prea multe de la penibilul de Seth Rogen.Dar sa faca toata sarada aia cu cenzura, de parca ar fi vreo capodopera.Nici chiar asa.

Fuck you Hollywood.

#14
umilu

umilu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 04.02.2012
F2ck you Sony, f2ck you USA, love you Kim jong yun.

#15
chris_t

chris_t

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,116
  • Înscris: 27.04.2006
Cred ca te primesc aia, poți emigra liniștit!

#16
umilu

umilu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 04.02.2012
Lasa ba, ca astia ( usa si restul ) isi doresc sa faramiteze orice stat comunist si fac orice ca sa le dea jos. Nu stiu cum e in corea da cu siguranta nu o sa fie americanu ala care o sa ne descrie corect situatia. Ce isi doreste americanu, francezu si englezu sunt niste colonii care produc ieftin pentru ca ale lor companii multinationale sa aibe cresteri exponentiale. Aia vor ei : profit si faramitarea tarilor care pot aduce competitie.
Am ras la film ... dar f2uck you USA.

#17
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

 umilu, on 26 decembrie 2014 - 22:45, said:

Am ras la film
Sa-l anunt pe Kim

#18
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011

 JesusInDaHood, on 19 decembrie 2014 - 17:08, said:

Cred ca ar fi foarte misto filmul. Oare va fi difuzat pana la urma? Chiar si la cinema ar fi super-misto.
Iar eu cred ca este foarte prost filmul, si spun asta pt. ca Seth Rogen e cel mai prost actor/producator/regizor  Posted Image

Intriga originala pentru un film de comedie bunicel este ce a facut Seth Rogen cu promovarea acestei porcari de film, un film extraordinar de prost !

Seth Rogen a reusit sa-l tarasca pana si pe presedintele U.S.A  -Barack Obama-  in acest "scandal" pentru a conferi o imagine/simpatie pozitiva filmului produs de un actor/producator/regizor prost, Seth Rogen.

Producatorii filmului stiau ca nu vor avea incasari  -cel putin-  egale cu bugetul alocat pentru film, de aici si crearea unui "scandal" pentru imaginea "pozitiva" a filmului lor, doar doar vor convinge oameneii sa vina la cinema sa vada acesta porcarie de film -The Interview (2014)Posted Image

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate