Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Imprimare tricouri

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Ozana

Ozana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 27.10.2007
Doresc sa fac niste imprimari pe tricouri, insa nu o singura bucata, ci ceva mai multe, spre exemplu 10 bucati - un model. M-am tot uitat aici in Cluj, dar adevarul este ca parca as vrea sa mai caut oferte si din pacate ofertele de aici le-am cam epuizat.
Am in plan sa ma duc pana la Bucuresti destul de curand si rugamintea mea suna cam asa: stiti unde gasesc magazine sau sedii unde se imprima tricourile? Sau eventual niste siteuri?

Multumesc!  :thumbup:

#2
RandomHero

RandomHero

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,042
  • Înscris: 22.11.2011
Luasem mai demult legatura cu tshirt-factory.ro pentru un model custom si mi-au confirmat ca se poate. Pentru mai multe tricouri e posibil sa iti ofere si discount.

Edit: Iar legat de calitate, am un tricou cumparat din modelele pe care le au, imprimarea e facuta in tesatura si rezista la spalat.

Edited by RandomHero, 29 January 2012 - 20:33.


#3
AnghelGabriel

AnghelGabriel

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 76
  • Înscris: 29.01.2012
De ce nu vrei să cauți pe Google sau pe forum, înainte de a posta?

Oricum, uite aici: http://lmgtfy.com/?q=imprimare+tricou+online.

Sunt o grămadă de site-uri ce te pot ajuta. Baftă !

Edited by AnghelGabriel, 29 January 2012 - 20:33.


#4
Ozana

Ozana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 27.10.2007
@RandomHero
Exceptional! Multumesc mult pentru detalii. Comentariul tau a fost suficient si deja le-am si scris!
Ce tricou ai cumparat de la ei?:)


@AnghelGabriel
Adevarul este ca m-am uitat... si nu ma multumea nici un raspuns. :( De aceea am indraznit. :)

#5
AnghelGabriel

AnghelGabriel

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 76
  • Înscris: 29.01.2012

View PostOzana, on 29th January 2012, 20:37, said:

@AnghelGabriel
Adevarul este ca m-am uitat... si nu ma multumea nici un raspuns. :( De aceea am indraznit. :)
Ok. Scuză-mă pe mine că am îndrăznit, dar am mai văzut și alte subiecte pe această temă. Nu știam cât de competente sunt pentru tine. Succes !

#6
RandomHero

RandomHero

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,042
  • Înscris: 22.11.2011

View PostOzana, on 29th January 2012, 20:37, said:

@RandomHero
Exceptional! Multumesc mult pentru detalii. Comentariul tau a fost suficient si deja le-am si scris!
Ce tricou ai cumparat de la ei?:)
Unul cu "Me Gusta" din sectiunea Meme. :D

#7
Delta04

Delta04

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 26.08.2007
Eu mi-am personalizat niste tricouri simple pentru firma la cei de la Tempera. Mi-a placut faptul ca nu a mai trebuit sa cumpar eu tricourile. Am ales modelul, culoarea le-am dat sigla si mi le-au facut pana a doua zi. Au si un site dedicat de personalizare tricouri, merita sa le arunci o intrebare.  :thumbup:

PS: Foarte tare aia cu http://lmgtfy.com . Cred ca am sa-l folosesc destul de des. :))

Edited by Delta04, 04 April 2012 - 10:20.


#8
gabif1966

gabif1966

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 21.10.2009

View PostOzana, on 29th January 2012, 21:27, said:

Doresc sa fac niste imprimari pe tricouri, insa nu o singura bucata, ci ceva mai multe, spre exemplu 10 bucati - un model. M-am tot uitat aici in Cluj, dar adevarul este ca parca as vrea sa mai caut oferte si din pacate ofertele de aici le-am cam epuizat.
Am in plan sa ma duc pana la Bucuresti destul de curand si rugamintea mea suna cam asa: stiti unde gasesc magazine sau sedii unde se imprima tricourile? Sau eventual niste siteuri?

Multumesc!  :thumbup:

poti face imprimarea la cei de la artimex sport.se face prin transfer termic

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate