Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Muzică creată de mine!

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1
x3voodoo

x3voodoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 09.11.2006
Vă salut. În primul rând, sper că nu am greșit secțiunea în care trebuia să aleg subiectul. În al doilea rând, dacă nu am greșit locul, atunci aș vrea să vă arăt câteva din melodiile pe care le-am creat eu. Aș vrea niște păreri, opinii, critici. Vă mulțumesc anticipat.
Așadar, prima melodie este: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/-Jljdc8iC3c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010

View Postx3voodoo, on 14th March 2011, 23:20, said:

Vă salut. În primul rând, sper că nu am greșit secțiunea în care trebuia să aleg subiectul. În al doilea rând, dacă nu am greșit locul, atunci aș vrea să vă arăt câteva din melodiile pe care le-am creat eu. Aș vrea niște păreri, opinii, critici. Vă mulțumesc anticipat.
Așadar, prima melodie este: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/-Jljdc8iC3c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Prima melodie este ?

#3
proIntel

proIntel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,914
  • Înscris: 31.12.2010
N-ai uitat ceva?

#4
x3voodoo

x3voodoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 09.11.2006

View Postx3voodoo, on 15th March 2011, 02:20, said:

Vă salut. În primul rând, sper că nu am greșit secțiunea în care trebuia să aleg subiectul. În al doilea rând, dacă nu am greșit locul, atunci aș vrea să vă arăt câteva din melodiile pe care le-am creat eu. Aș vrea niște păreri, opinii, critici. Vă mulțumesc anticipat.
Așadar, prima melodie este: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/-Jljdc8iC3c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

La mine apare link-ul...:)) Intr-adevar dubios ... Link>> [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/-Jljdc8iC3c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#5
proIntel

proIntel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,914
  • Înscris: 31.12.2010
Acceptabil. :)

#6
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010
"Sa aceptam ca e aceptabila"

#7
masterbeta

masterbeta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 08.07.2010
acceptabila la o foame, dar dupa cite inteleg eu ca cintecul trage sa fie in genul trance atunci mai ai de lucru..oricum spor la munca!!!

#8
iulik17d

iulik17d

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,626
  • Înscris: 25.04.2009
bai eu nu va inteleg, va nasteti mari dj?

ce e kktul ala de pe youtube? mi s-au infundat urechile.

nu mai bine faci ceva mai folositor?

#9
x3voodoo

x3voodoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 09.11.2006

View Postiulik17d, on 15th March 2011, 08:08, said:

bai eu nu va inteleg, va nasteti mari dj?

ce e kktul ala de pe youtube? mi s-au infundat urechile.

nu mai bine faci ceva mai folositor?


Poti sa o spui si intr-un mod mai diplomat desteptule. Tu ai facut vreodata ceva in viata ta folositor? si daca da... fa-mi si mie o lista. Eu unul am muncit sa fac melodiile alea, nu m-a invatat nimeni cum sa le fac, am zis intr-adevar ca astept pareri si opinii, dar ai si tu bun simt. unde am zis eu ca m-am nascut mare dj? Nu vezi ca vorbesti aiurea? un simplu "nu imi place" era de ajuns "învățătorule".

#10
Nightm4re

Nightm4re

    Dealux

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 23.09.2009

View Postiulik17d, on 15th March 2011, 07:08, said:

bai eu nu va inteleg, va nasteti mari dj?

ce e kktul ala de pe youtube? mi s-au infundat urechile.

nu mai bine faci ceva mai folositor?
Haha, ce cretin. Daca ai avea habar cum se fac melodiile astea nu ai fi atat de ignorant.

Cred ca erau infundate deja cu acelasi cacat.

Pai e folositor. Poti face bani din muzica.

#11
x3voodoo

x3voodoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 09.11.2006

View PostNightm4re, on 15th March 2011, 21:53, said:

Haha, ce cretin. Daca ai avea habar cum se fac melodiile astea nu ai fi atat de ignorant.

Cred ca erau infundate deja cu acelasi cacat.

Pai e folositor. Poti face bani din muzica.

:)) Multumesc de ajutor. Nu mi-ai spus parerea ta legat de melodie.

#12
tyrael

tyrael

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,926
  • Înscris: 26.09.2006
Bre,e interesant,imi place si-ti respect munca.Dar fara suparare,nu are dinamism. ;)

later:cu toate astea,te felicit ca nu esti comercial,ci muzica ta este de bun simt(imi amintesti de old times...)

Edited by tyrael, 15 March 2011 - 23:51.


#13
iulik17d

iulik17d

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,626
  • Înscris: 25.04.2009
asta e muzica facuta din clickuri de mouse? sti cum arata un portativ muzical sau le compui dupa ureche? ai scoala de muzica? daca iti dau o muzicuta banala pun pariu ca nu sti prin ce parte se sufla.
ce ai facut tu ramane tot mine la nivelul de cacat.

#14
tyrael

tyrael

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,926
  • Înscris: 26.09.2006
Hei,hei,lasa omu-n pace.De unde pana unde conteaza neaparat daca are scoala de muzica in detrimentul rezultatului sonor?Si tu stii sa sufli in muzicuta?Bravo,ai un os!
Eu i-am zis bravo poate pentru simplu fapt ca m-a relaxat melodia lui.Asculta tu muzica de popcorn sau ce naiba de rock asculti tu care-i maaaaaaaaare creatie muzicala si fii fericit/a!

later:@xVoodoo,n-ar strica daca pe viitor ai face si-un brake pe la mijlocul unei melodii d-astea.Sa fie si-un contrast,ceva,iti ziceam de dinamism.

Edited by tyrael, 16 March 2011 - 15:10.


#15
x3voodoo

x3voodoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 09.11.2006

View Postiulik17d, on 16th March 2011, 09:27, said:

asta e muzica facuta din clickuri de mouse? sti cum arata un portativ muzical sau le compui dupa ureche? ai scoala de muzica? daca iti dau o muzicuta banala pun pariu ca nu sti prin ce parte se sufla.
ce ai facut tu ramane tot mine la nivelul de cacat.


Auzi? dar tu cât CĂCAT poti sa mananci? Stiu cum arata un portativ, am facut scoala muzicala, stiu sa cand la chitara, la pian, percutie si altele de care tu n-ai auzit. Altceva? Mars in alta parte si nu mai ocupa spatiul de pomana. Tu ce esti in stare sa faci? In afara de LABA nu cred ca esti in stare sa faci nimic idiotule

View Posttyrael, on 16th March 2011, 15:58, said:

Hei,hei,lasa omu-n pace.De unde pana unde conteaza neaparat daca are scoala de muzica in detrimentul rezultatului sonor?Si tu stii sa sufli in muzicuta?Bravo,ai un os!
Eu i-am zis bravo poate pentru simplu fapt ca m-a relaxat melodia lui.Asculta tu muzica de popcorn sau ce naiba de rock asculti tu care-i maaaaaaaaare creatie muzicala si fii fericit/a!

later:@xVoodoo,n-ar strica daca pe viitor ai face si-un brake pe la mijlocul unei melodii d-astea.Sa fie si-un contrast,ceva,iti ziceam de dinamism.

Apropo de contrast.. uite o alta melodie (tyrael) la care iti cer parerea si nu numai tie: soundcloud . com/club28/club-28-sad

Edited by x3voodoo, 17 March 2011 - 00:03.


#16
Lord_Silver

Lord_Silver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 01.02.2008
Prima melodie e relativ ok, ma deranjeaza rau un sunet de pe fundal care e putin peste volumul melodiei (sper ca stii la care ma refer)... Dar in niciun caz nu as asculta melodia ta, fata de altii mai buni in asta, mai ai de munca, dar e bine pana acum...

View Postx3voodoo, on 16th March 2011, 23:57, said:

Stiu cum arata un portativ, am facut scoala muzicala, stiu sa cand la chitara, la pian, percutie si altele de care tu n-ai auzit.

Daca stii, de ce nu canti la chitara/pian sau orice altceva si preferi aceasta muzica facuta 100 % pe calculator? Ar fi mai interesant sa vedem ceva la chitara, pian sau alte instrumente care sa fie ok.

#17
x3voodoo

x3voodoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 09.11.2006

View PostLord_Silver, on 17th March 2011, 01:17, said:

Prima melodie e relativ ok, ma deranjeaza rau un sunet de pe fundal care e putin peste volumul melodiei (sper ca stii la care ma refer)... Dar in niciun caz nu as asculta melodia ta, fata de altii mai buni in asta, mai ai de munca, dar e bine pana acum...



Daca stii, de ce nu canti la chitara/pian sau orice altceva si preferi aceasta muzica facuta 100 % pe calculator? Ar fi mai interesant sa vedem ceva la chitara, pian sau alte instrumente care sa fie ok.

Mi-e dor sa cant la una din ele ...dar de 3 ani nu sunt in tara si de aproape 6 luni mi-a "venit" sa mai fac niste muzica, restu-s acasa  :) (instrumente etc)

Edited by x3voodoo, 17 March 2011 - 12:31.


#18
Lord_Silver

Lord_Silver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 01.02.2008
Ehh... poti strange niste bani sa cumperi macar o chitara, ca nu cred ca te-ar ajunge extrem de mult... Oricum, succes in continuare.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate