Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Mărirea sânilor prin mijloace naturale

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#1
sickonya

sickonya

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 23
  • Înscris: 15.05.2005
Deși medicina oficială nu recunoaște posibiltatea măririi sânilor pe cale naturală (după cum nu recunoaște și multe altele), acest lucru este perfect posibil. La noi în țară, la Brașov, în 1997, a fost realizat "Programul de înfrumusețare pentru femei - Venus", program la care au participat peste 50 de femei, iar rezultatele lui au fost publicate în "Cartea femeii", autori Liviu Gheoarghe, Mihai Minoiu și Tudor Ilie, lucrare apărută la editura Kamala. În cadrul acestui program s-a demonstrat că, folosind metode perfect naturale, în doar trei luni corpul femeii poate fi transformat radical în bine, existând cazuri de mărire a sânilor cu peste 50%, fiind rezolvate în paralel și alte probleme cum ar fi asimetria sânilor, flascitatea lor etc.

De la bun început trebuie să spunem că fiecare femeie are, prin tipul constituțional cu care s-a născut, o limită până la care se pot dezvolta sânii ei, peste care nu se poate trece fără a produce intervenții tranumatizante și cu consecințe nefaste pe termen lung asupra sănătății. Totuși, se pot obține măriri ale lor aproape miraculoase aplicând simultan metodele descrise în continuare.

1. Alimentație pură
Există alimente cum ar fi dulciurile cu zahăr, carnea cu hormoni de creștere, produsele de patiserie, anumiți aditivi alimentari sintetici care pot determina o creștere în volum a sânilor, dar dizarmonioasă - ei devenind moi și fără formă (aspectul 'pufos', flasc al multor femei din Occident, unde predomină alimentația de acest tip), ceea ce, firește nu este de dorit.

În schimb, o alimentație lacto-vegetariană, cu multe legume și fructe proaspete, este de natură să creeze premizele unei dezvoltări armonioase nu doar a sânilor, ci a întregului corp. în afară de acest mod natural de alimentație, mai există așa-numitele alimente-medicament pentru creșterea sânilor, iar acestea sunt: măslinele negre și uleiul virgin de măsline, soia și mai ales germenii de soia, germenii de grâu și uleiul de germeni de grâu, frunzele, inflorescențele și semințele de mărar, frunzele de țelină, miezul de nucă, alunele neprăjite, semințele de floarea-soarelui neprăjite. Aceste alimente veți urmări să le consumați în cantități cât mai mari pe o perioadă de minim 6 luni.

2. Plantele cu stimulare hormonală
Următorul amestec de plante are rezultate deosebite pentru creșterea sânilor: semințe de mărar (Anethum graveolens), rădăcină de lemn dulce (Glyciriza glabra), inflorescențe de busuioc (Ocimum basilicum), semințe de anason ( Pimpinella anisum). Plantele se macină cu râșnița electrică de cafea sub formă de pulbere, după care se amestecă în părți egale; se ia 1 linguriță de amestec de 3 ori pe zi, pe stomacul gol. Planta se ține sub limbă un sfert de oră, după care se înghite cu apă.

IMPORTANT!

Femeile care se confruntă cu hipermenoree, tumori benigne nu vor include în amestec lemn dulce (are efect estrogen foarte puternic), iar înainte de ciclu cu o săptămână vor lua câte o linguriță de pulbere de salvie de 3 ori pe zi.

3. Masajul sânilor
Cea mai eficientă tehnică s-a dovedit a fi cea cunoscută sub numele de "metoda doctorului Chang", pe care o prezentăm în continuare:

1. Masajul se face din poziția șezând, călcâiul piciorului drept îndoit presând zona clitorisului (zona de deasupra uretrei).

2. Presiunea realizată cu călcâiul drept asupra zonei numite trebuie să fie moderată, însă suficient de fermă pentru a crea chiar o stare de efervescență erotică.

3. O dată cu apariția acestei stări de efervescență erotică, se poate începe masajul ambilor sâni, concomitent, cu mișcări circulare pentru creștere, care se fac lin, dar intens (pentru a menține starea de efervescență erotică).

În starea lăuntrică favorabilă creată, se evocă intens procesul de creștere și armonizare a sânilor, vizualizând interior sânii împliniți și armonioși. În cadrul acestui masaj este foarte importantă perseverența zilnică și imaginația creatoare.

Uleiuri medicinale pentru masaj
Extractele naturale din plante, o dată pătrunse în piele, prin caracteristicile de stimulare pe care le exercită la nivelul sânilor, aceste remedii permit o amplificare a procesului natural de creștere al acestora. Dintre remediile cele mai renumite în acest sens menținăm:

- uleiul de germeni de grâu - este un produs care se poate procura acum din majoriatea magazinelor cu produse naturiste: se aplică în doze moderate, de 1-3 ori pe zi. Are efect estrogen și este foarte bogat în vitamina E.

- uleiul de mărar - este un preparat ce poate fi realizat de oricine prin macerarea semințelor de mărar, fin măcinate cu râșnița electrică, în ulei vegetal (preferabil ulei de măsline). Proporția folosită în general este de 30 de grame de pulbere din semințe de mărar la 200 ml de ulei de măsline. Se lasă la macerat timp de 3 săptămâni, după care se filtrează, iar restul de plantă se aruncă. Uleiul rezultat, puternic aromat, va fi folosit de 2-3 ori pe zi. Într-o primă fază este posibil să apară ușoare dureri ale sânilor (este un fenomen frecvent la majoritatea metodelor naturale de creștere a lor) care vor dispare însă după 4-5 zile de tratament.

Cantitatea de ulei folosită pentru un masaj trebuie să fie moderată; se mai adaugă ulei doar în măsura în care acesta poate fi absorbit fără dificultate în piele.

IMPORTANT!

Femeile care se confruntă cu stări inflamatorii la nivelul sânilor sau cu noduli mamari, nu vor folosi aceste uleiuri de masaj.

4. Actul sexual cu continență
Este "arma secretă" a femeii care vrea să devină mai frumoasă și mai senzuală. Atunci când o femeie face dragoste, cantitatea de hormoni secretată de organismul său va crește foarte mult, fapt care în câteva zeci de minute se va concretiza printr-un simptom clasic - mărirea volumului sânilor. Însă, în momentul în care apare orgasmul cu descărcare, sânii devin brusc flasci, constelația hormonală se modifică și ea rapid, iar după mai multe asemenea descărcări de regulă nu doar sânii, ci întregul corp își pierde fermitatea și tinerețea.

Concluzia reiese de la sine: dacă vreți să aveți sâni mari, plini și frumoși, faceți dragoste, dar urmăriți să nu ajungeți la orgasme cu descărcare. Experiența a arătat că femeile care fac dragoste cu continență își pot mări rapid sânii cu peste 50%, în doar câteva luni devenind plini, fermi și frumoși.

#2
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
ca de obicei . . . ori te distrezi si te simti bine, ori arati bine. eu prefer prima varianta combinata cu doze decente din a doua.

#3
Alinux

Alinux

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 873
  • Înscris: 21.05.2003
multumim sickonya sper si eu sa foloseasca informatiile date de tine tuturor femeilor cu probleme de acest fel.
E mai bine decat sa mearga la un doctor care le macelareste (chiar daca e vorba de chirurgie estetica) si dupa care sa aiba de suferit.

Offtopic:
Stiati ca siliconul folosit la implanturile mamare e foarte toxic? Platina care intra in componenta lui are ca efect "scurcircuitarea" sinapselor?

#4
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,136
  • Înscris: 09.09.2003
ontopic:

Sotia proaspat iesita de la dus se plange ca are sanii prea mici.
Sotul, citind ziarul, ii spune, fara a ridica ochii din ziar:
- Daca vrei sa-ti creasca sanii, ia o bucata de hartie igienica si
freac-o intre ei cateva secunde in fiecare zi.
Femeia se repede, ia o bucata de hartie si se apuca sa o frece intre
sani.
- In cat timp o sa-mi creasca?
-Va dura cativa ani!
Dar de unde stii tu ca, daca frec o bucata de hartie igienica intre
sani, acestia o sa-mi creasc in cativa ani?
- Cu fundul a mers, nu-i asa?

#5
evilone

evilone

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,521
  • Înscris: 14.12.2003

Alinux, on May 24 2005, 12:00, said:

multumim sickonya sper si eu sa foloseasca informatiile date de tine tuturor femeilor cu probleme de acest fel.
E mai bine decat sa mearga la un doctor care le macelareste (chiar daca e vorba de chirurgie estetica) si dupa care sa aiba de suferit.

Offtopic:
Stiati ca siliconul folosit la implanturile mamare e foarte toxic? Platina care intra in componenta lui are ca efect "scurcircuitarea" sinapselor?


Pai daca "scurtcircuiteaza" sinapsele ar trebui sa gandesti mai repede, nu? Posted Image
Propagarea semnalului prin sinapsa se face chimic, cu ajutorul neurotransmitatorilor. Si asta e superlent. Daca legatura s-ar face electric, sinapsa ar fi mult mai rapida.

#6
zahei

zahei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,463
  • Înscris: 28.08.2002
sanii se pot mari si cu pastile.

#7
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

zahei, on May 24 2005, 18:05, said:

sanii se pot mari si cu pastile.

<{POST_SNAPBACK}>


da , calcium plus vitamina D , creste nr. hormonilor  , sanii se intaresc ,  maresc  si te dor  , v-o  zic din experinta .

@ zahei , prescrie reteta  ptr. donsoarele fara tzatze.

Edited by toyomi, 24 May 2005 - 11:16.


#8
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
genial banc.
on-topic: nu vad de ce se face atata balamuc la capitolul sani. pana la urma conteaza si cat de proportionati sunt, ce forma au, si cat de simetrici. sa nu ma intelegeti gresit, iubesc sanii, dar sa fie asa cum i-a lasat natura: mici, mari, rotunzi, in forma de para, cu strabism, etc. prefer diversitate, nu doua mingi de baschet care sa ma face knock-out daca ma pocnesc peste fata.

#9
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,136
  • Înscris: 09.09.2003

danX, on May 24 2005, 12:16, said:

genial banc.
on-topic: nu vad de ce se face atata balamuc la capitolul sani. pana la urma conteaza si cat de proportionati sunt, ce forma au, si cat de simetrici. sa nu ma intelegeti gresit, iubesc sanii, dar sa fie asa cum i-a lasat natura: mici, mari, rotunzi, in forma de para, cu strabism, etc. prefer diversitate, nu doua mingi de baschet care sa ma face knock-out daca ma pocnesc peste fata.

<{POST_SNAPBACK}>



ha ha... si consoarta ta are tzatze mici?

teasing you!

Sustin inca din liceu ca sanul perfect e fix cat cuprind eu cu mana ... cu mentiunea ca din leceu mi-a mai crescut putin mana  :naughty:  :naughty:  :naughty:

#10
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

add, on May 24 2005, 18:20, said:

ha ha... si consoarta ta are tzatze mici?

teasing you!

Sustin inca din liceu ca sanul perfect e fix cat cuprind eu cu mana ... cu mentiunea ca din leceu mi-a mai crescut putin mana  :naughty:  :naughty:  :naughty:

<{POST_SNAPBACK}>


adica , piersici sau portocale  .

edit ; eu am piersici .

#11
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004

toyomi, on May 24 2005, 11:26, said:

adica , piersici sau portocale  .

edit ; eu am piersici .

<{POST_SNAPBACK}>



Adica cu par sau fara?Mici si tari sau mici si moi?  :puke:
Sau sunt ca piersicile alea modificate genetic de fapt erau altoite cu nush ce (imi scapa numele) care nu au par.

#12
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,136
  • Înscris: 09.09.2003
[ http://www.cofe.ru/images/pictures/apple/tone/breasts.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

uite cam asa

#13
jad

jad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 25.03.2005
o reclama absolut penibila....
sanii NU se maresc decat cu ajutorul domnilor: 1. cutit si 2.silicon/ser fizo/etc, pentru cine nu este multumit cu ce are in ograda

#14
Bimm3r

Bimm3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 481
  • Înscris: 27.04.2005
Sfaturi pt. masturbarea sanilor. Rezultate garantate, sfarcuri intarite  :coolspeak:  Si sa nu uitam ca Toyomi are piersici, iar eu am pepeni.  :worthy:

#15
Africanul

Africanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 24.10.2003

toyomi, on May 24 2005, 12:26, said:

adica , piersici sau portocale  .

edit ; eu am piersici .

<{POST_SNAPBACK}>


Ziceai in alt thread ca ai cirese... Ti-au mai crescut?

#16
SORINUTA

SORINUTA

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.10.2005
Dar pentru cresterea sanilor nu exista un tratament bun?

#17
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,738
  • Înscris: 13.01.2005

 SORINUTA, on Oct 18 2005, 09:14, said:

Dar pentru cresterea sanilor nu exista un tratament bun?
Implanturi.

#18
SORINUTA

SORINUTA

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.10.2005

 mufă, on Oct 18 2005, 05:15, said:

Implanturi.


Eu as fi vrut ceva medicamente sau tratamentenaturiste si....daca se poate........sa mearga si relativ repede.........

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate