Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

unde gasesc ceai zein in bucuresti?

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
ADRIANAR

ADRIANAR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 21.10.2009
Ceai ZEIN pentru SLABIT
A folosit cineva ceaiurile pentru slabit ZEIN? As dori sa stiu care sunt preturile, unde se gasesc magazinele care comercializeaza aceste produse si bineinteles care sunt preturile acestor ceaiuri.
Aaaa uitam esentialul, sunt bune de ceva?

#2
branco_no

branco_no

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 15.06.2008

 ADRIANAR, on 21st October 2009, 10:10, said:

Ceai ZEIN pentru SLABIT
A folosit cineva ceaiurile pentru slabit ZEIN? As dori sa stiu care sunt preturile, unde se gasesc magazinele care comercializeaza aceste produse si bineinteles care sunt preturile acestor ceaiuri.
Aaaa uitam esentialul, sunt bune de ceva?
Am comandat niste plicuri cu ceai Zein la www.zeinherbal.ro. Nu am primit nici coletul, dar nici raspuns la solicitariile mele. Am sunat de mai multe ori, dar degeaba. Din cate am observat cam are efecte secundare. Provoaca uitare si abureala. Cred ca se recomanda politicienilor pentru actuala campanie electorala.  :P

#3
Andero

Andero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 593
  • Înscris: 01.02.2009
Nu e mai sanatos ceaiul verde? plus ca banuiesc ca e si mai ieftin. In general chestiile de slabit au efecte adverse. in general depresii

#4
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Zein se aseamana tare mult cu o combinatie de ceai verde si ceai negru turcesc...Si simptomele sunt pe asemanarea pretului :OK:

#5
sebastian87

sebastian87

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.11.2007
Poti comanda pe [email protected]   Stiu de la un prieten! :D

#6
blondisch

blondisch

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.12.2009

 branco_no, on 4th November 2009, 02:38, said:

Am comandat niste plicuri cu ceai Zein la www.zeinherbal.ro. Nu am primit nici coletul, dar nici raspuns la solicitariile mele. Am sunat de mai multe ori, dar degeaba. Din cate am observat cam are efecte secundare. Provoaca uitare si abureala. Cred ca se recomanda politicienilor pentru actuala campanie electorala.  :P


Le puteti cumpara de la salonul Stiletto Beauty, zona Piata Cotroceni, Str. Dr. Panait Iatropol, nr.29, sector 5, tel.0729109090.

#7
amude

amude

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.02.2010
cine locuieste in Bucuresti si doreste ceaiul ZEIN,il rog frumos sa ma contacteze pe id-ul:[email protected],pt a-l achizitiona,pretul este de 85 ron,ofer bon fiscal,pretul nu este negociabil :thumbup:

#8
dcroitoru

dcroitoru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 29.08.2009
Nu planificati o cura cu ceai Zein daca trebuie sa iesiti din casa. Doamne fereste sa stai intr-un ambuteiaj !

#9
ADRIANAR

ADRIANAR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 21.10.2009

 dcroitoru, on 19th February 2010, 19:39, said:

Nu planificati o cura cu ceai Zein daca trebuie sa iesiti din casa. Doamne fereste sa stai intr-un ambuteiaj !
le multumesc tuturor pentru raspunsuri..am ales o varianta mai ok pentru slabit: nutritionist,sport , program de electrostimulare si impachetari cu fango.

#10
placebo4all

placebo4all

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.05.2009

 ADRIANAR, on 21st October 2009, 09:10, said:

Ceai ZEIN pentru SLABIT
A folosit cineva ceaiurile pentru slabit ZEIN? As dori sa stiu care sunt preturile, unde se gasesc magazinele care comercializeaza aceste produse si bineinteles care sunt preturile acestor ceaiuri.
Aaaa uitam esentialul, sunt bune de ceva?
Cele mai mici preturi din bucuresti le-am gasit la un magazin naturist pe Calea Rahovei , intre Sebastian si Petre Ispirescu pe partea dreapta!!!
Ceai Zein - 72 RON
Capsule Zein - 135 Ron
Mai gasesti si on-line pe www.naturaltherapy.ro . Livreaza promt , au preturi mici si sunt foarte seriosi!!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate